Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

Praesidiad

Dębowa 4
47-246 Kotlarnia
opolskie, Polska

www.praesidiad.com

NIP: 7491989655

Betafence - światowy lider w zakresie zintegrowanych systemów ochrony

Betafence jest światowym liderem w dziedzinie zintegrowanych systemów i rozwiązań bezpieczeństwa obwodowego. Betafence chroni infrastrukturę krytyczną i szczególnie wrażliwe miejsca w sektorze publicznym i przemysłowym, a także na rynku mieszkaniowym. Dzięki ponad 140-letniemu doświadczeniu, Betafence wyznacza standardy doskonałości w swojej branży i jest uznawane za lidera w zakresie systemów obwodowych, usług i integracji.

Obecnie firma zatrudnia 1400 osób w 9 zakładach produkcyjnych i sieci biur sprzedaży na całym świecie. Siedziba firmy znajduje się w Belgii.

Hesco - zatrzyma wszystko

Hesco jest światowym liderem i innowatorem w dziedzinie obronności, ochrony obwodowej i systemów bezpieczeństwa, w tym barier obronnych, barier przeciwpowodziowych, systemów szybkiego rozstawiania, schronów typu „bezpieczne przystanie” i kuloodpornych uzbrojeń ochronnych.

Założone w 1991 roku Hesco jest synonimem ochrony przed siłami i jest rozpoznawalne w całej branży ze względu na swoje zaangażowanie w ratowanie życia, mienia i środowiska, gdziekolwiek i kiedykolwiek jest to potrzebne.

Hesco zatrudnia obecnie ponad 150 osób na całym świecie, posiada ponad 500 000 m2 powierzchni biurowej, inżynieryjnej, produkcyjnej i magazynowej w całej swojej działalności w Wielkiej Brytanii i Stanach Zjednoczonych oraz inne obiekty magazynowe w Dubai Free Trade Zone.

Guardiar - inteligentne rozwiązania ochrony obwodowej

Guardiar rozwiązuje złożone problemy związane z bezpieczeństwem w środowiskach wysokiego ryzyka. Dysponując 10 lokalizacjami na 3 kontynentach, nasz zespół wysoce doświadczonych ekspertów ds. Bezpieczeństwa opracowuje kompleksowe rozwiązania bezpieczeństwa obwodowego w celu ochrony infrastruktury krytycznej. Konceptualizujemy, produkujemy, konstruujemy, wdrażamy i zarządzamy całym rozwiązaniem, zapewniając naszym klientom bezpieczeństwo, którego potrzebują od jednego zaufanego dostawcy usług.

Obecnie chronimy aktywa w ponad 35 krajach w wielu sektorach, koncentrując się na naszej wiedzy w zakresie ropy i gazu, energii i usług komunalnych, centrów danych, granic i infrastruktury krytycznej. Chronimy majątek, ludzi i reputację niektórych z największych organizacji na świecie.