Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

Praesidiad

Dębowa 4
47-246 Kotlarnia
opolskie, Polska

www.praesidiad.com

NIP: 7491989655

ATRAKCYJNA LOKALIZACJA

Nasze biuro znajduje się w samym centrum Katowic, w bliskiej odległości od Rynku. Taka lokalizacja zapewnia bardzo dobry dostęp do komunikacji publicznej, a w sezonie letnim zachęca do korzystania z rowerów, które bez problemu można bezpiecznie przypiąć przy biurowcu w specjalnie wytyczonym dla nich miejscu. W pobliżu znajduje się również dworzec autobusowy, kolejowy oraz hala widowiskowo-sportowa Spodek.

KARTA MULTISPORT

Nie samą pracą siedzącą żyje człowiek, więc staramy się wspierać aktywność fizyczną u naszych Pracowników oferując im aż trzy warianty Karty MultiSport. Każda z opcji jest częściowo finansowana przez pracowniczy fundusz socjalny, a częściowo przez pracownika.

PAKIET MEDYCZNY

Profesjonalna opieka zdrowotna dla Pracowników (z możliwością doubezpieczenia członków rodziny). Łatwy dostęp do specjalistów w ponad 850 wyselekcjonowanych placówkach na terenie całego kraju. Współfinansowanie szerokiej gamy badań lekarskich.

DODATKOWE UBEZPIECZENIE GRUPOWE

Bardzo atrakcyjne warunki ubezpieczenia na życie oraz od nieszczęśliwych wypadków. Do ubezpieczenia mogą przystąpić również członkowie rodzin naszych Pracowników oraz ich partnerzy życiowi.

PRACA ZDALNA

Aby zapewnić lepszą mobilność i swobodę pracy, nasi Pracownicy mają możliwość pracy zdalnej kilka razy w miesiącu.

ELASTYCZNY CZAS ROZPOCZĘCIA PRACY

Jesteśmy świadomi, że nie wszyscy są fanami wczesnych godzin porannych, dlatego też, chcąc ułatwić życie fanom dłuższego spania, wprowadziliśmy elastyczne godziny rozpoczęcia pracy.