Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

Praesidiad

Dębowa 4
47-246 Kotlarnia
opolskie, Polska

www.praesidiad.com

NIP: 7491989655

Najważniejsze jest dla nas bezpieczeństwo

PRÆSIDIAD jest światowym liderem w zakresie rozwiązań ochrony siłowej, zintegrowanych systemów ochrony obwodowej oraz przemysłowej produkcji siatek i produktów ogrodzeniowych. Tworzymy produkty, które budzą zaufanie; rozwiązania, które chronią obszary wojskowe, komercyjne i prywatne posesje. Chronimy infrastrukturę krytyczną i chronimy publiczne miejsca pracy i media. Ograniczamy ryzyko i chronimy przed działaniami terrorystów. Bronimy domów i społeczności oraz chronimy tych, którzy nas chronią. Nasze marki są rozpoznawalne na całym świecie dzięki wysokiej jakości systemom ochrony, zintegrowanym rozwiązaniom zabezpieczającym i wyjątkowej obsłudze.

Nasze marki rozpoznawalne są na całym świecie 🌍

PRÆSIDIAD jest domem dla globalnych marek, które specjalizują się w bezpieczeństwie, obronie i ochronie ludzi i aktywów na całym świecie. Każdego dnia miliony ludzi pracują w zaufaniu, że produkty PRÆSIDIAD chronią ich życie i środki do życia przed zagrożeniami krajowymi i globalnymi, klęskami żywiołowymi i ukierunkowanymi atakami. Naszym celem jest dostarczanie innowacyjnych produktów, które budzą zaufanie, tak aby ludzie mogli pewnie żyć i pracować każdego dnia. Zobowiązujemy się do ciągłego doskonalenia naszych produktów, naszych systemów i usług oraz do skutecznego zarządzania naszymi kluczowymi procesami, aby osiągnąć prawdziwą satysfakcję i lojalność naszych klientów.

Zależy nam na dobrych relacjach i współpracy

Wiemy, że stworzenie odnoszącego sukcesy biznesu wymaga czegoś więcej niż tylko osiągania wyników finansowych. Staramy się wnosić pozytywny wkład do wszystkich relacji: z ludźmi, z którymi pracujemy, a także ludzi i miejsc, na których wpływamy, niezależnie od tego, czy są to firmy, partnerzy, pracownicy czy szersza społeczność. Chcemy współpracować z użytkownikami końcowymi i okazywać lojalność naszym klientom, dostawcom i partnerom biznesowym, zapewniając przestrzeganie najwyższych standardów etyki osobistej i biznesowej oraz odpowiedzialności. Ważne jest dla nas by zadbać o innowacyjne rozwiązania, które zapewnią bezpieczeństwo.