Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

PRA Group Polska Sp. z o.o.

Prosta 68
00-838 Warszawa
mazowieckie, Polska
Telefon: 22 276 66 00
Fax: 22 852 05 52
[email protected]

NIP: 5213568112

Poznaj nas

PRA Group Polska stanowi integralną część globalnej sieci PRA Group – wiodącej na świecie instytucji związanej z usługami zarządzania należnościami.

PRA Group rozpoczynało swoją działalność w Norfolk, w amerykańskim stanie Wirginia, jako Portfolio Recovery Associates. W 1996 roku dwaj współzałożyciele firmy - Steve Frederickson i Kevin Stevenson - dostrzegli korzyści płynące z utworzenia firmy zajmującej się nabywaniem wierzytelności i ich późniejszą windykacją w ramach długoterminowej strategii inwestycyjnej.

W 2002 roku Portfolio Recovery Associates weszła na amerykańską giełdę NASDAQ, jako PRAA. W ciągu kilku lat działalności spółka odniosła globalny sukces i urosła do wartości blisko 3 bilionów $.

W ostatnim czasie PRA Group znacząco poszerzyła zasięg swojej działalności. W 2014 roku spółka przejęła Aktiv Kapital - lidera w nabywaniu i obsłudze nieregularnych kredytów konsumenckich w całej Europie i Kanadzie. Tym samym PRA Group stała się spółką z ponad 20-letnim doświadczeniem w zarządzaniu wierzytelnościami światowych banków i instytucji, nie tylko na rynku amerykańskim i kanadyjskim, ale i w 14 krajach europejskich.

PRA Group pojawiła się na rynku polskim pod koniec 2014 roku, kiedy nabyła pierwszy pakiet wierzytelności od jednego z banków, korzystając z usług lokalnych podmiotów w procesie windykacji.

W kwietniu 2016 roku PRA Group z powodzeniem zakończyła publiczne wezwanie na zakup akcji DTP S.A. (DTP) - nabywcy portfeli wierzytelności i serwisera działającego na polskim rynku. Spółka inwestująca w różnorodne aktywa, w tym w SME, wierzytelności telekomunikacyjne, medialne i ubezpieczeniowe, stała się częścią PRA Group i drugim co do wielkości centrum operacyjnym PRA Group w Europie.

PRA Group w Polsce to głównie dwie operacyjne jednostki (PRA Group Polska sp. z o.o. oraz PRA Group Kancelaria Radców Prawnych Wilamek i Wspólnicy SKA) oraz sekurytyzacyjne fundusze inwestycyjne zamknięte, do których nabywamy wierzytelności.

PRA Group Polska sp. z o.o., to spółka operacyjna, która posiada licencję Komisji Nadzoru Finansowego, umożliwiającą zarządzanie wierzytelnościami znajdującymi się w funduszach sekurytyzacyjnych, a nasza Kancelaria koncentruje się na obsłudze podmiotów z grupy na etapie windykacji prawnej.

Wartości Firmy

Nasze kluczowe wartości można streścić w pięciu prostych słowach.

COMMITTED (zaangażowani) - zawsze dokładamy STARAŃ, aby pracować jak najlepiej.

ACCOUNTABLE (odpowiedzialni) - jesteśmy ODPOWIEDZIALNI za nasze czyny.

RESPECTFUL (pełni szacunku) - SZANUJEMY siebie nawzajem podczas codziennych kontaktów.

ETHICAL (etyczni) - postępujemy ETYCZNIE w każdej sytuacji.

SUCCESSFUL (osiągający sukces) - odnosimy SUKCESY, ponieważ współpracujemy jako zespół.

 

Wszyscy pracownicy w obu Amerykach i w Europie uznają

ten sam zestaw wartości i zobowiązań, które definiują,

w jaki sposób traktujemy siebie nawzajem, jakie mamy

relacje z naszymi klientami, a także nasze obowiązki wobec

akcjonariuszy, organów regulacyjnych, klientów i innych

osób. Innymi słowy, zasady te odzwierciedlają kulturę

organizacyjną naszej Spółki, a także to, dlaczego PRA powstała

i czym jest dzisiaj. Naszym celem jest to, aby każdy pracownik

PRA uosabiał te wspólne wartości i wcielał je w życie —

ponieważ stanowią wytyczne dla całej naszej działalności.

Kariera

PRA Group to ludzie pełni pasji i zaangażowania, otwarci na nowe wyzwania. Dbamy o partnerskie relacje pomiędzy przełożonymi i pracownikami. Tworzymy kulturę organizacyjną opartą na szacunku i odpowiedzialności, co pozwala na pełne wykorzystanie zdolności i wiedzy pracowników.

Poszukujemy osób, dla których praca to nie tylko praca, ale też narzędzie do rozwoju i dążenia do realizacji wytyczonych celów z pełnym poczuciem odpowiedzialności. Cenimy sobie ludzi z nieograniczonymi pomysłami.

Naszym pracownikom oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie
  • komfortowe i przyjazne warunki pracy
  • szkolenia, narzędzia i wsparcie umożliwiające pracę na stanowiskach związanych z zarządzaniem wierzytelnościami
  • przejrzystą ścieżkę rozwoju

Jeśli jesteś kompetentny, ambitny, kreatywny i chcesz mieć swój udział w naszych wspólnych sukcesach
Aplikuj do nas! Wyślij swoje cv na adres: [email protected]

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (2)