Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

PPG Polska

Kwidzyńska 8
51-416 Wrocław
dolnośląskie, Polska
[email protected]

poland.ppg.com

NIP: 8951760602

Nasze wartości

Fundamentem naszej tożsamości jest nieustanne zaangażowanie w promowanie wysokich standardów etycznych i uczciwości. Wdrażamy nasze strategie na wszystkich szczeblach organizacji w sposób zdecydowany i etyczny.

Poświęcenie dla klienta

Działamy po to, aby służyć klientom. Skupiamy się na naszych rynkach i z poświęceniem staramy się spełniać potrzeby naszych klientów w zakresie produktów i usług.

Szanujemy godność, prawa i zaangażowanie pracowników

Zapewniamy bezpieczne i zdrowe miejsca pracy, w których nie występuje zjawisko prześladowania i w których ceni się różnorodność, promuje pracę zespołową i nagradza osiągnięcia. Rozwijamy naszych pracowników poprzez ciągłą naukę oraz tworzenie środowiska, w którym poglądy są swobodnie wyrażane i szanowane.

Dostrzegamy problemy i potrzeby społeczeństwa

PPG uznaje swoją odpowiedzialność za utrzymanie stanu i ochronę globalnego środowiska naturalnego, w którym działa. Z tego względu prowadzimy działalność zgodnie z rzetelnymi praktykami dotyczącymi środowiska, zdrowia, bezpieczeństwa i zarządzania produktami, a także oferujemy rozwiązania, które zmniejszają zużycie energii i minimalizują wpływ na środowisko. Prowadzimy dialog z opinią publiczną, uczestniczymy w procesach tworzenia prawa i wspieramy lokalne społeczności.

Docenianie kontaktów w ramach łańcuchów dostaw

Wykorzystujemy kompetencje dostawców i kształtujemy relacje skupiające się na ciągłym wzajemnym doskonaleniu oraz wspólnej odpowiedzialności za spełnianie wymagań klientów.

Odpowiedzialność wobec interesariuszy

Jesteśmy firmą skupiającą się na wynikach, działającą na rzecz odpowiedniego zarządzania korporacyjnego i zapewniania właścicielom PPG zwrotu z inwestycji.