Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

PPG Polska

Kwidzyńska 8
51-416 Wrocław
dolnośląskie, Polska
[email protected]

poland.ppg.com

NIP: 8951760602

ETAP 1

ANALIZA APLIKACJI

Podstawą wszystkich naszych działań są najwyższe standardy etyczne. We wszystkim, co robimy, kierujmy się niezłomnymi zasadami, ponieważ wiemy, że takie kwestie, jak etyka biznesowa nie podlegają kompromisom.

Aplikacje można przesyłać poprzez nasz portal: ppg.careers lub za pośrednictwem strony rekrutacyjnej poland.ppg.com, zakładka Kariera.

WSKAZÓWKI

Jeśli ogłoszenie zostało opublikowane w języku angielskim, bardzo prosimy o przesłanie dokumentów aplikacyjnych w tym samym języku.

  • Pamiętaj o estetycznym wyglądzie CV. To Twoja wizytówka!
  • Nie koloryzuj swoich doświadczeń oraz poziomu znajomości języków obcych (nieścisłości zwykle wychodzą w trakcie spotkań lub przy weryfikacji referencji). Zależy nam na dobrej współpracy od samego początku!
  • Wyróżnij się! Jeśli masz ciekawe zainteresowania (np. działasz w organizacjach charytatywnych lub trenujesz i odnosisz sukcesy w konkretnej dziedzinie sportu) podziel się tą informacją z nami. Chcemy Cię lepiej poznać i wiedzieć, jaką jesteś osobą nie tylko w życiu zawodowym, ale również prywatnym.

ETAP 2

ROZMOWA KWALIFIKACYNA

Jest to kluczowy moment procesu rekrutacji, do którego przykładamy bardzo dużą wagę. Zwykle w rozmowie bierze udział przedstawiciel działu HR i przyszły przełożony. W zależności od stanowiska – rozmów może odbyć się kilka. Do udziału zapraszamy również przełożonego drugiego stopnia, innych menadżerów lub osoby, z którymi będziesz w przyszłości współpracować.

Jedną z naszych wartości jest dbanie o różnorodność w organizacji (DIVERSITY). Dlatego staramy się, żeby na liście osób zapraszanych na spotkania zawsze znajdowali się przedstawiciele obojga płci.

WSKAZÓWKI

  • Na rozmowę kwalifikacyjną przyjdź dobrze przygotowany. Postaraj się dowiedzieć jak najwięcej o działalności PPG. Przypomnij sobie najważniejsze etapy Twojej kariery (np. zakres obowiązków na poszczególnych stanowiskach). Zastanów się nad przykładami z życia zawodowego, które świadczą o tym, że posiadasz kompetencje, których poszukujemy.
  • Jeśli stanowisko wymaga znajomości języka obcego, rozmowa lub jej fragment odbywa się w tym języku.
  • Rozmowa kwalifikacyjna to także szansa dla Ciebie, aby poznać naszą firmę. Skorzystaj z okazji, by zadać nam pytania.

ETAP 3

CASE STUDY

W niektórych procesach rekrutacyjnych, aby móc dokonać właściwej decyzji, na końcowym etapie procesu prosimy kandydatów o próbkę ich pracy. Osoby aplikujące na dane stanowisko są wtedy proszone o przygotowanie prezentacji na zadany temat (najczęściej do prezentacji można się przygotować w domu, case study wysyłamy na kilka dni przed spotkaniem).

WSKAZÓWKI

  • Oprócz części merytorycznej, ważne są dla nas również Twoje umiejętności prezentacyjne. Zwracamy uwagę na to, jak się komunikujesz i przedstawiasz argumenty.

ETAP 4

OFERTA PRACY

Gratulujemy! Udało Ci się pomyślnie przejść proces rekrutacji. Mamy przyjemność zaproponować Ci pracę w PPG. Pracownik działu HR skontaktuje się z Tobą, żeby przedstawić szczegóły naszej oferty oraz omówić formalności związane z zatrudnieniem.

ETAP 5

FEEDBACK

Kandydatom, którzy zostali zaproszeni na spotkanie zawsze udzielamy informacji zwrotnej. Jeśli nie powiodło Ci się, zachowujemy Twoje CV w naszej bazie – umożliwi nam to skontaktowanie się z Tobą w przyszłości, podczas rekrutacji na inne stanowisko pracy, które odpowiada Twojemu profilowi.