Dane kontaktowe

POZBRUK

Sobota, ul. Poznańska 43
62-090 Rokietnica
wielkopolskie, Polska
Telefon: +48 61 814 45 00
[email protected]

pozbruk.pl

NIP: 7772614303

Kilka słów o Pozbruku

Jesteśmy firmą rodzinną z 35-letnią historią działalności w branży budowlanej oraz jednym z największych w Polsce producentów wyrobów betonowych. Posiadamy sieć zakładów produkcyjnych, kopalnie kruszywa oraz własny transport drogowy, rzeczny i kolejowy. Zasoby te, w połączeniu z nowoczesnymi liniami produkcyjnymi oraz wykwalifikowaną kadrą, zapewniają wysoką jakość naszych wyrobów. Dzięki zespołowi pracowników o różnych kompetencjach i doświadczeniu, wzajemnie się uzupełniamy i rozwijamy. Nieprzerwanie szukamy nowych rozwiązań, poszerzając wachlarz produktów – ostatnio również o te przeznaczone do wnętrz (marka SCALAMID).

KOGO ZATRUDNIAMY?

JAK WYGLĄDA REKRUTACJA?
Standardowy proces rekrutacji w firmie POZBRUK przebiega w trzech etapach, zwieńczonych bezpośrednią rozmową kwalifikacyjną, podczas której chcemy się wzajemnie lepiej poznać.

ETAP 1: Analiza przesłanych dokumentów aplikacyjnych

Pierwszym krokiem w każdej prowadzonej przez nas rekrutacji jest analiza nadesłanych aplikacji. Zaczynamy od sprawdzenia czy zainteresowani naszą ofertą spełniają wymogi formalne. Skrupulatnie analizujemy złożone CV szukając osób z doświadczeniem zawodowym zbliżonym do profilu stanowiska, na które rekrutujemy. Spośród zgłoszeń spełniających nasze oczekiwania, wybieramy najlepszych kandydatów.

ETAP 2: Wstępna rozmowa telefoniczna

Z wybranymi osobami kontaktujemy się telefonicznie, proponując spotkanie i rozmowę kwalifikacyjną w siedzibie naszej firmy. Termin i godzinę ustalamy indywidualnie, biorąc pod uwagę możliwości własne oraz danego kandydata.

ETAP 3: Rozmowa rekrutacyjna

W spotkaniu rekrutacyjnym ze strony firmy bierze udział od jednej do trzech osób, w tym przyszły bezpośredni przełożony. Podczas rozmowy chcemy pogłębić informacje zawarte w CV. Skupiamy się zarówno na weryfikacji wiedzy merytorycznej jak i umiejętnościach miękkich. Istotnym aspektem jest dla nas dopasowanie osobowości przyszłego pracownika do specyfiki danego zespołu. Rozmowa kwalifikacyjna to nie tylko zdobywanie wiedzy na jego temat, ale także możliwość przedstawienia naszej spółki i prowadzonej przez nas działalności. Nie tylko pytamy, ale również chętnie odpowiadamy na pytania rozmówcy. Zazwyczaj pod koniec spotkania staramy się też poznać oczekiwania finansowe kandydata.

ETAP 4: Wybór przyszłego pracownika

Po zakończeniu wszystkich spotkań rekrutacyjnych podejmujemy decyzję o wyborze kandydata, któremu składamy ofertę zatrudnienia. Pozostałe osoby aplikujące otrzymują od nas telefoniczną informację zwrotną o wynikach zakończonej rekrutacji. W przypadku przyjęcia przez osobę ubiegającą się pracę  przedstawionych warunków zatrudnienia, rozpoczynamy proces realizacji niezbędnych formalności (umowy, kwestie kadrowe).

Rekrutacja do naszej firmy prowadzona jest przez cały rok w zależności od bieżących potrzeb, a nasze aktualne oferty pracy znajdziesz na naszej stronie internetowej www.pozbruk.pl/kariera oraz na portalu pracuj.pl

CO OFERUJEMY? BENEFITY

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (10)