Dane kontaktowe

powered by Avenga

ul. Gwiaździsta 66
53-413 Wrocław
dolnośląskie, Polska
Telefon: 71 342 46 58

www.itkontrakt.pl

NIP: 899-25-09-595

IT Kontrakt - początki

Swoją działalność zaczęliśmy w 2004 roku. Jako jedni z pierwszych w tej części Europy, zajęliśmy się outsourcingiem kadry IT, czyli budowaniem specjalistycznych zespołów do dużych projektów informatycznych. W 2015 roku do naszej spółki dołączyła firma IT Service. Poszerzyła ona nasze kompetencje w zakresie wysokiej jakości usług informatycznych – rozwoju oprogramowania, integracji systemów, rozwiązań mobilnych i konsultingu IT. W wyniku połączenia obu firm powstała grupa IT Kontrakt, w ramach której obecnie działają: IT Kontrakt Sp. z o.o., IT Service Sp. z o.o., IT Kontrakt AG z siedzibą w Szwajcarii oraz IT Kontrakt Services Sdn. Bhd. z siedzibą w Malezji.

Avenga

Od lipca 2017 jesteśmy częścią funduszu Oaktree Capital Management, należącego do światowej czołówki globalnych funduszy typu private equity.

W listopadzie 2019 została utworzona nowa, globalna platforma cyfrowa Avenga łącząca siły czterech wiodących europejskich specjalistów IT Kontrakt, Sevenval, CoreValue i Solidbrain.

Dowiedź się więcej: https://www.avenga.com

We love IT

Chętnie dzielimy się wiedzą, szczególnie na naszych meet upach: “Make Sense In IT” we Wrocławiu, “Brain IT Out” w Warszawie, “IT Camp” w Krakowie oraz “QAtowice” w… Katowicach. Wszystkie te inicjatywy powstały w wyniku procesu twórczego naszych pracowników i są odpowiedzią na potrzeby entuzjastów IT pracujących w naszej organizacji.

“Efektywnie w pracy – aktywnie po pracy” to nasze nieoficjalne motto. I nie mamy tutaj na myśli tylko wysiłku umysłowego podczas meet upów. W IT Kontrakt wspieramy również wysiłek fizyczny. Bieganie, krav maga, koszykówka, kolarstwo - dołącz do jednego z naszych zespołów lub zorganizuj własną sportową ekipę.

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (78)