Dane kontaktowe

POSSIBLE Worldwide Poland Sp. z o.o

Katowicka 47
41-500 Chorzów
śląskie, Polska
[email protected]

www.possible.com/pl-PL

NIP: 2050002462

Kim jesteśmy

POSSIBLE Worldwide Poland to agencja interaktywna, która dostarcza skutecznych rozwiązań dla swoich klientów. Naszą agencję wybierają światowi liderzy biznesu z bardzo prostej przyczyny: poznajemy użytkownika oraz jego potrzeby, co umożliwia stworzenie rozwiązań niezwykle satysfakcjonujących w świecie wirtualnym ale i rzeczywistym – to nasz priorytet!

Co robimy

Programujemy strony i aplikacje, wdrażamy platformy CMS, tworzymy warstwę front-end, dbamy także o UX i design. Angażujemy się w projekty zarówno oparte na technologiach, jak i te, w których to nasza kreatywność odgrywa największą rolę. Uczestniczymy w działaniach rebrandingowych, brandingowych, tworzymy strategie marketingu digital oraz social media. Niezależnie od tego nad czym pracujemy, na sam koniec zawsze zadajemy to samo pytanie: CZY TO DZIAŁA?

POSSIBLE to ludzie

W POSSIBLE to ludzie są najważniejsi. Poza doskonałą strategią działania wyróżnia nas międzynarodowa wymiana doświadczeń. Znajdujemy się na 4 kontynentach, dzięki czemu mamy możliwość korzystania z wzajemnych umiejętności , wiedzy czy innowacyjnych rozwiązań. Komunikujemy się ze sobą ponad granicami, co nas wzbogaca i nakręca zapał do działania. Każdy projekt zakończony sukcesem to nie tylko SUKCES komercyjny i zadowolenie klienta. To także kolejny sukces każdego z nas i baza pod kolejne wyzwania. Mimo, że na świecie jest nas wiele (bo trzeba liczyć w tysiącach) w chorzowskim biurze panuje prawdziwie rodzinna atmosfera!