Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

Portal Ślubny Wesele z klasą

Bolesława Czerwińskiego 6/316
40-123 Katowice
śląskie, Polska

www.weselezklasa.pl

NIP: 6342327026

Kim jesteśmy

Wesele z klasą to jeden z największych w Polsce portali w branży ślubno – weselnej. Naszą misją jest skracanie dystansu między przyszłymi parami młodymi a usługodawcami weselnymi. Sprawiamy, że organizacja wesela z wyzwania przeradza się w przyjemność, a pozyskanie nowych klientów staje się łatwe jak nigdy przedtem.

Portal Wesele z klasą nie tylko zawiera katalog firm weselnych, ale oferuje także szereg innych, niezwykle ciekawych dla par młodych narzędzi: praktyczny planer ślubny, również w formie aplikacji mobilnej, galerię oryginalnych inspiracji, blog z tysiącem porad na temat ślubu i wesela (na którym poruszane są także tematy lifestylowe) oraz Ślubne Q&A, czyli wspomnienia i porady par młodych.

Jak pracujemy

Wesele z klasą to niewielka firma (ok. 20 pracowników), w której praca z pewnością jest spokojniejsza niż w korporacji, ale znacznie bardziej dynamiczna niż w większości małych przedsiębiorstw. Nasza siedziba mieści się w samym centrum Katowic, naprzeciwko Spodka, w świetnie skomunikowanym miejscu - blisko znajdują się przystanki autobusowe i tramwajowe, dworzec kolejowy, a także autostrada i DTŚ. Nasze przytulne biuro gwarantuje poczucie swobody i domowego ciepła. Jednym z najważniejszych atutów naszej firmy stanowi zintegrowany zespół, który tworzy przyjazną atmosferę i jest otwarty na wszelkie nowe propozycje czy pomysły.

Rozpoczynając pracę u nas, można liczyć zatem na bardzo przyjemny onboarding - wszyscy członkowie zespołu z chęcią pomagają nowemu pracownikowi we wdrożeniu się w obowiązki i w odnalezieniu się w nowym miejscu. W normalnych okolicznościach sukcesy i zrealizowane projekty celebrujemy np. wspólnymi obiadami, a także organizujemy sobie dni kuchni świata. W dobie pandemii stawiamy na e-spotkania. Raz w tygodniu spotykamy się na e-kawie, żeby porozmawiać i podtrzymać relacje całego zespołu. Wszelkie kwestie formalne są bardzo klarowne i jasne, co z pewnością daje poczucie bezpieczeństwa i stabilizacji.

Branża ślubna jest dziedziną bardzo przyjemną, wdzięczną i różnorodną, a jednocześnie podlegającą dynamicznym zmianom. Nieustannie pojawia się wiele ciekawych trendów i pomysłów, za którymi stale podążamy. Nie trzeba być jednak bezpośrednio związanym z branżą, by móc czerpać z jej atutów. Każdy ma realny wpływ na to, w jaki sposób rozwija się portal i co dzieje się w firmie. Niezależnie od tego, na jakim stanowisku się pracuje, można włączać się w różne ciekawe  projekty dotyczące rozwoju portalu, funkcjonowania firmy i wszelkich nowych usług. Wspieramy stały rozwój pracowników, oferując im możliwość uczestnictwa w szkoleniach i konferencjach, a co ważne - każdy ma wpływ na decyzję o wyborze konkretnych szkoleń.