Dane kontaktowe

Port Lotniczy Poznań - Ławica

Bukowska 285
60-189 Poznań
wielkopolskie, Polska

www.airport-poznan.com.pl

NIP: 7811533610

Oto Port Lotniczy Poznań-Ławica!

Zatrudniamy pracowników w następujących obszarach działalności:

Proponujemy również staże i praktyki dla studentów i absolwentów,  oferując możliwość nabycia pierwszych doświadczeń zawodowych.

Jak wygląda rekrutacja

Z naszymi kandydatami spotykamy się na bezpośrednich rozmowach rekrutacyjnych. Standardowo nasz proces rekrutacji składa się z 3 etapów:

ETAP 1: Analiza przesłanych aplikacji

Pierwszym krokiem w każdej rekrutacji jest analiza nadesłanych dokumentów aplikacyjnych. W pierwszej kolejności sprawdzamy przede wszystkim czy nasi kandydaci spełniają kryteria formalne na danym stanowisku. Spośród aplikacji spełniających oczekiwania wybieramy najlepszych kandydatów, których zapraszamy na spotkanie rekrutacyjne.

ETAP 2: Wstępna rozmowa telefoniczna

Z wybranymi kandydatami kontaktujemy się telefonicznie zapraszając ich do naszej siedziby na konkretny dzień i godzinę  na wstępną rozmowę kwalifikacyjną z kierownikiem działu, który poszukuje pracowników.

ETAP 3: Rozmowa rekrutacyjna

W spotkaniu rekrutacyjnym udział bierze zarówno przedstawiciel działu personalnego jak i bezpośredni przełożony. W rozmowie pogłębiamy informację zawarte w CV. Skupiamy się zarówno na sprawdzeniu wiedzy merytorycznej jak i umiejętnościach miękkich.

Wybór kandydata

Po zakończeniu wszystkich rozmów rekrutacyjnych wspólnie wybieramy kandydata, któremu składamy ofertę zatrudnienia. Pozostali kandydaci otrzymują telefoniczną informację zwrotną w terminie, który ustaliliśmy na wcześniejszej rozmowie rekrutacyjnej.

Rekrutacja do naszej firmy prowadzona jest przez cały rok w zależności od bieżących potrzeb a nasze aktualne oferty pracy znajdziesz na naszej stronie internetowej oraz na portalu pracuj.pl.

Co oferujemy / Benefity:

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (4)