Dane kontaktowe

Porsche Inter Auto Polska Sp. z o.o.

Połczyńska 118a
01-304 Warszawa
mazowieckie, Polska

www.porscheinterauto.pl

Dołącz do naszego zespołu i przekonaj się, że praca w Porsche Inter Auto niesie ze sobą nie tylko ciekawe wyzwania, ale również atrakcyjne perspektywy zawodowe.
Praca wśród ludzi pełnych pasji i wiedzy pozwoli Ci na rozwijanie zdobytych już kompetencji, a także odkrywanie nowych umiejętności. 
Dobre warunki pracy, silnie inspirująca atmosfera to tylko część tego, co możemy Ci zaoferować jako pracodawca.

 

Wszystkie stanowiska, na które obecnie prowadzimy rekrutacje wraz z podanymi lokalizacjami znajdują się w wyszukiwarce ofert. Aplikacja odbywa się on-line.

ETAP 1

Analiza aplikacji

Wszystkie CV dokumenty, które otrzymujemy od kandydatów są na bieżąco analizowane.

Jeśli Twoje  dotychczasowe doświadczenie i umiejętności odpowiadają naszym aktualnym potrzebom rekrutacyjnym i są zbieżne z naszymi oczekiwaniami skontaktujemy się z Tobą.

ETAP 2

Zadzwonimy

Możesz spotkać się z uzupełniającym wywiadem telefonicznym z naszej strony jeszcze przed zaproszeniem Cię na rozmowę rekrutacyjną, bądź od razu zostanie ustalony termin spotkania.

ETAP 3

Spotkanie

Jeśli pozytywnie ocenimy Twoją kandydaturę na podstawie analizy CV zostaniesz zaproszony na spotkanie z przedstawicielem działu HR i / lub managerem działu, do którego aplikujesz. Na tym etapie możemy Cię również poprosić o wykonanie dodatkowych zadań jak np. wypełnienie testu,  udział w Assessment Center lub sprawdzimy Twoje umiejętności z obsługi pakietu MS Office
i kompetencje językowe – wszystko zgodnie z profilem kandydata na dane stanowisko.

ETAP 4

Informacja zwrotna po zakończonym procesie

Bez względu na wynik procesu rekrutacyjnego otrzymasz od nas informacją zwrotną. Skontaktujemy się z Tobą telefoniczne lub mailowo.

ETAP 5

Oferta zatrudnienia

W przypadku pozytywnego zakończenia procesu rekrutacji otrzymasz od nas ofertę zatrudnienia.