Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

Polychem Systems Sp. z o.o.

ul. Wołczyńska 43
60-003 Poznań
wielkopolskie, Polska
Telefon: +48 61 867 60 51
[email protected]

www.polychem-systems.com.pl

NIP: 7790000830

KIM JESTEŚMY?

Profesjonalistami w poliuretanach! Specjalizujemy się m.in. w produkcji klejów, pianek montażowych, systemów do pian poliuretanowych i powłok polimocznikowych, pomagamy też naszym Klientom w najlepszym dopasowaniu produktów do ich indywidualnych potrzeb.

NASZA HISTORIA

Historia Polychem Systems sięga 1982 roku, kiedy przy ul. Cieszkowskiego w Swarzędzu powstało Przedsiębiorstwo Zagraniczne Poliuretanów Polychem, produkujące podstawowe produkty poliuretanowe. Przemiany polityczne oraz zmieniające się trendy gospodarcze pozwoliły firmie – działającej od 1991 roku pod nazwą Polychem Systems Sp. z o.o. – na zebranie niezbędnego doświadczenia w branży i opracowywanie technologii produkcyjnych, stanowiących w kolejnych latach fundament przetwórstwa poliuretanów.

NASZE MOCNE STRONY

Siła naszej firmy to prawie 40-letnie doświadczenie w branży, wykwalifikowana kadra inżynierska, nowoczesne laboratorium oraz produkcja oparta o własne receptury. Wszystko to gwarantuje optymalne dostosowanie produktów do indywidualnych potrzeb klientów i wysokich wymagań rynku.