Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

Polwell Sp. z o.o.

Ołowiana 12
85-461 Bydgoszcz

NIP: 9671171532

Kim jesteśmy?

Polwell to ogólnopolska sieć profesjonalnych hurtowni fryzjerskich,
właściciel marki Fale Loki Koki.

Dynamiczny rozwój na przestrzeni lat sprawił, że Polwell jest dziś jednym z najważniejszych dystrybutorów akcesoriów i produktów fryzjerskich w kraju. Aktualnie nasza grupa to sieć 77 profesjonalnych sklepów fryzjerskich Fale Loki Koki w całej Polsce. Doskonale zaopatrzone punkty sprzedaży oferują profesjonalne produkty fryzjerskie spośród 50 cenionych na świecie marek i obsługują ponad 20 tysięcy salonów fryzjerskich w całej Polsce.

Naszą firmę tworzy zespół 280 pracowników w całej Polsce, wspólnie pracujących na sukces i rozwój naszej firmy. Proponujemy pracę pełną ciekawych wyzwań i nowych możliwości w dynamicznie rozwijającej się branży. Jako lider w branży fryzjerskiej zadajemy sobie pytania: czym rynek będzie zainteresowany za kilka lat i jak możemy pomóc naszym klientom rozwijać się? Dzięki temu od lat realizujemy pionierskie projekty i kreujemy nowe rozwiązania.

STAWIAMY PRACOWNIKÓW NA PIERWSZYM MIEJSCU!

Sprawdź jakie oferty pracy mamy aktualnie dla Ciebie. Pracując w naszym zespole będziesz doceniony za zaangażowanie, wiedzę i wysiłek włożony w pracę. Do każdego podchodzimy indywidualnie. Poszukujemy pracowników odpowiedzialnych, zaangażowanych i entuzjastycznie nastawionych do wyznaczanych im zadań. Jeśli jesteś otwarty na rozwój i wyzwania biznesowe Fale Loki Koki jest dla Ciebie!

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (1)