Dane kontaktowe

PolSource S.A.

ul. Dworska 1A/LU4
30-314 Kraków
małopolskie, Polska
[email protected]

www.polsource.com

NIP: 6792835633

Poznaj Nas

Jesteśmy Platynowym Partnerem Salesforce, globalnego gracza na rynku CRM. Dla naszych klientów tworzymy oprogramowanie klasy enterprise w oparciu o rozwiązania Salesforce. Nasi bezpośredni klienci to globalne marki z USA i Europy Zachodniej, do których należą m. in. AbinBev, Nike, Unilever, Volvo, Playstation, Sony, T-mobile. Nasz zespół składa się z ponad 300 wykwalifikowanych specjalistów Salesforce z całego świata. Posiadamy łącznie 6 biur, które mieszczą się w Polsce (Kraków, Warszawa, Lublin, Łódź, Wrocław) i Stanach Zjednoczonych (Austin, TX), a w Wielkiej Brytanii zatrudniamy  specjalistów z zakresu sprzedaży usług i zarządzania. 

Jesteś zainteresowany? Zapraszamy do kontaktu! Więcej o nas znajdziesz na www.polsource.com

Dlaczego warto z nami pracować

Ludzie

W PolSource szczycimy się nie tylko prestiżowymi klientami czy atrakcyjnymi projektami, ale także talentem swoich ludzi. Pracując z nami masz szansę zostać częścią wysoce doświadczonego i wykwalifikowanego zespołu. Dzięki kulturze dzielenia się wiedzą będziesz mógł uczyć się od najlepszych.

Możliwości rozwoju dla każdego

Z racji technologii, w której pracujemy poszukujemy osób z doświadczeniem w Salesforce ale dzięki świetnie przygotowanym programom stażowym i akademiom jesteśmy w stanie przeszkolić osoby, chcące się rozwijać w tym kierunku. Od stażystów wymagamy przede wszystkim chęci do nauki. Nasi eksperci chętnie dzielą się wiedzą , a dzięki dużej liczbie projektów zewnętrznych jak i wewnętrznych stażyści mogą wykorzystywać nabyte umiejętności w praktyce. Dla osób doświadczonych oferujemy rozwój w zakresie technologii poprzez możliwości certyfikacji Salesforce czy udział w mentoringu. 

Z nami zdobędziesz wiedzę i umiejętności, które zostaną z Tobą na lata.

Międzynarodowość

Nasze projekty prowadzone są globalnie, co oznacza, że do każdego z nich przydzielani są odpowiedni pod względem kompetencji specjaliści z różnych lokalizacji. To sprawia, że nasi pracownicy muszą posiadać nie tylko szeroką wiedzę informatyczną, ale również posługiwać się językiem angielskim, wykazać się komunikatywnością podczas rozmów z Klientami, czy wspomagać pracę kolegów z zespołu odpowiadających za bardziej biznesowe role (Project Manager, Business Analyst, etc.). Pracując na projektach dla zagranicznych klientów masz możliwość wymiany doświadczeń z największymi ekspertami w branży z całego świata.