Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

Polskie Zakłady Lotnicze Sp. z o.o.

ul. Wojska Polskiego 3
39-300 Mielec
podkarpackie, Polska

www.pzlmielec.pl

POZNAJ NAS

Polskie Zakłady Lotnicze Sp. z o. o. należące do koncernu Lockheed Martin, to jeden z największych w Polsce producentów statków powietrznych, a także największy zakład produkcyjny LM poza granicami Stanów Zjednoczonych. Flagowe produkty PZL Mielec to wielozadaniowy helikopter S-70i Black Hawk oraz samolot M28 w wersji cywilnej i militarnej. PZL Mielec mogą się także poszczycić dostawami struktur lotniczych do wielu klientów na całym świecie.

Nasza firma jest idealnym miejscem dla pasjonatów lotnictwa oraz osób pragnących współtworzyć jedną z najlepszych firm z branży lotniczej.

Szukamy fachowców we wszystkich dziedzinach specjalistycznych, doceniamy i rozwijamy talenty menadżerskie, specjalistyczne i eksperckie. Jesteśmy otwarci na studentów i absolwentów, którzy chcą zdobywać swoje pierwsze doświadczenia zawodowe pod okiem specjalistów.

Naszym pracownikom oferujemy:

- swobodę działania, wdrażania nowych pomysłów, możliwość wykazania się inicjatywą,
- możliwość rozwoju zawodowego i zdobywania nowych doświadczeń w międzynarodowym środowisku pracy,
- stabilne i atrakcyjne warunki zatrudnienia,
- pełne wyzwań środowisko pracy,
- bogaty pakiet świadczeń socjalnych: m.in. ubezpieczenia grupowe i indywidualne, karnety Multisport, dofinansowanie kursów, szkoleń i studiów, prywatną opiekę medyczną, dofinansowania wczasów indywidualnych, Pracowniczy Program Emerytalny, i wiele więcej.

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (4)