Dane kontaktowe

Polskie Zakłady Lotnicze Sp. z o.o. - a Sikorsky Company

ul. Wojska Polskiego 3
39-300 Mielec
podkarpackie, Polska

www.pzlmielec.pl

POZNAJ NAS

Polskie Zakłady Lotnicze Sp. z o.o. w Mielcu, spółka zależna Sikorsky Aircraft Corporation, są jednym z największych w Polsce producentów samolotów, śmigłowców i struktur lotniczych.

Firma, zakupiona w 2015r. przez koncern Lockheed Martin z siedzibą w Bethesda, w stanie Meryland, USA, jest jego największym zakładem produkcyjnym poza Stanami Zjednoczonymi.

Nasza firma jest idealnym miejscem dla pasjonatów lotnictwa oraz osób pragnących współtworzyć jedną z najlepszych firm z branży lotniczej.

Szukamy fachowców we wszystkich dziedzinach specjalistycznych, doceniamy i rozwijamy talenty menadżerskie, specjalistyczne i eksperckie. Jesteśmy otwarci na studentów i absolwentów, którzy chcą zdobywać swoje pierwsze doświadczenia zawodowe pod okiem specjalistów.

Naszym pracownikom oferujemy:

  • swobodę działania, wdrażania nowych pomysłów, możliwość wykazania się inicjatywą,
  • możliwość rozwoju zawodowego i zdobywania nowych doświadczeń w międzynarodowym środowisku pracy,
  • stabilne i atrakcyjne warunki zatrudnienia,
  • pełne wyzwań środowisko pracy,
  • bogaty pakiet świadczeń socjalnych: m.in. ubezpieczenia grupowe i indywidualne, karnety Multisport, dofinansowanie kursów, szkoleń i studiów, prywatną opiekę medyczną, dofinansowania wczasów indywidualnych, Pracowniczy Program Emerytalny, i wiele więcej.

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (4)