Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

PSE S.A.

ul. Warszawska 165
05-520 Konstancin-Jeziorna
mazowieckie, Polska
Telefon: 22 242 26 00
[email protected]

www.pse.pl/kariera

NIP: 5262748966

Jak rekrutujemy?

Dokładamy wszelkich starań, aby wszystkie prowadzone przez nas procesy rekrutacyjne odbywały się w przyjaznej atmosferze. Dbamy o komunikację z kandydatem na każdym etapie rekrutacji.

ETAP 1

Zapoznamy się z Twoim CV

Twoje dokumenty aplikacyjne zostaną poddane wstępnej selekcji, przeanalizujemy je pod kątem wymaganych dla danego stanowiska kompetencji i kwalifikacji. Jeśli Twoje doświadczenie i wiedza wpisują się w nasze oczekiwania, skontaktujemy się z Tobą.

ETAP 2

Zadzwonimy

Telefonicznie zaprosimy Cię na spotkanie w dogodnym dla obu stron terminie.

ETAP 3

Spotkamy się osobiście lub online

Spotkanie to dobry moment, aby się poznać – opowiedz nam o swoim doświadczeniu i umiejętnościach. Pytaj, jeśli nie wszystko jest dla Ciebie jasne. W przypadku niektórych stanowisk stosujemy dodatkowe narzędzia sprawdzające poziom umiejętności (np. testy językowe, analityczne). O ich ewentualnym wykorzystaniu zawsze uprzedzamy wcześniej. Obecnie, w związku z sytuacją epidemiczną, nasze procesy rekrutacyjne prowadzimy zdalnie przy wykorzystaniu popularnej aplikacji do rozmów wideo.

ETAP 4

Damy znać, jak Ci poszło

Bez względu na wynik procesu rekrutacyjnego, otrzymasz od nas informację zwrotną. Kandydatom, którzy z sukcesem przeszli cały proces rekrutacji, przedstawiamy ofertę pracy (może to będziesz właśnie Ty :)). Jeżeli zostanie ona zaakceptowana, podpiszemy umowę. I co istotne – dla nas Twój komfort jest najważniejszy, dlatego też na każdym etapie rekrutacji gwarantujemy dyskrecję i zachowanie poufności.

ETAP 5

Witaj w PSE!

Pozytywne przejście wszystkich etapów oznacza, że za chwilę powitamy Cię w PSE. Nie obawiaj się pierwszych dni pracy – zadbamy o Ciebie! Do zobaczenia na onboardingu, czyli naszym Kompasie na Start!

 

W procesie rekrutacji korzystamy dodatkowo z:

  • Testów SHL
  • Testów znajomości języków obcych
  • Innych testów wynikających z profilu stanowiska
  • Próbek prac