Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

Polskie Linie Lotnicze LOT

Komitetu Obrony Robotników 43
02-146 Warszawa
mazowieckie, Polska

www.lot.com/pl/pl

NIP: 5220002334

ETAP 1

Wszystko zaczyna się od ogłoszenia! Szukaj naszych ofert na stronie www.lot.com/kariera . Zwróć uwagę na przedstawione wymagania i przygotuj aktualne CV. Aplikuj poprzez formularz w interesującej Cię ofercie.

ETAP 2

Z wybranymi osobami skontaktujemy się telefonicznie. Odbierz od nas telefon i ustal dogodny termin spotkania.

ETAP 3

Zaprosimy Cię do naszego biura przy ul. 17 Stycznia 43 w Warszawie. Poinformujemy Cię wtedy, jak długo może potrwać dany proces rekrutacyjny i z jakich etapów będzie się składać (testy wiedzy, umiejętności, Assessment Center, spotkania z przełożonymi wyższego szczebla, itp.). Często już podczas pierwszej rozmowy będziesz mieć okazję poznania swojego potencjalnego szefa.

Jak się przygotować do spotkania?

  • Wychodzimy z założenia, że spotkanie to szansa dla obu stron na wzajemne poznanie się. Będziemy pytać o Twoje dotychczasowe doświadczenia i mocne strony. Przygotowując się do rozmowy, przypomnij sobie ostatnie osiągnięcia i poprzednie zakresy zadań. Warto też zapoznać się z informacjami o naszej firmie – kim jesteśmy, jaka jest nasza misja, jakie wartości cenimy, jakie mamy plany strategiczne na kolejne lata.
  • Choć jesteśmy polską firmą, działamy międzynarodowo. Dlatego też ważna jest dla nas znajomość języka angielskiego. Jeśli w naszym ogłoszeniu wymagamy jego znajomości, możesz być pewien, że część rozmowy będzie prowadzona w tym języku. W przypadku niektórych stanowisk znajomość innych języków może stanowić dodatkowy atut.
  • Pomyśl o tym, czego chciałbyś dowiedzieć się od nas. Warto spisać sobie wszystkie nurtujące kwestie. Na zakończenie każdego spotkania jest czas, aby odpowiedzieć na pytania Kandydata.

ETAP 4

Spodziewaj się informacji o dalszych krokach. Staramy się w ciągu dwóch tygodni od spotkania podjąć decyzję odnośnie każdej kandydatury i przekazać ją osobom, biorącym udział w procesie.

ETAP 5

Zapraszamy na pokład! Jeśli wszystko przebiegnie pomyślnie, zadzwonimy z konkretną ofertą i zaprosimy Cię do współpracy.