Dane kontaktowe

Polskie Linie Lotnicze LOT

Komitetu Obrony Robotników 43
02-146 Warszawa
mazowieckie, Polska

www.lot.com/pl/pl

NIP: 5220002334

Praca w LOT - co musisz wiedzieć?

Profil firmy
Jesteśmy nowoczesną linią lotniczą łączącą Europę Środkowo-Wschodnią ze światem. Działamy na rynku od 1929 r. Co roku gościmy na pokładach naszych samolotów 5 milionów pasażerów. Latamy do ponad 70 miejsc na świecie, dziennie wykonując średnio 250 rejsów.

HUB w Warszawie
Nasz warszawski hub jest efektywnym centrum przesiadkowym dla Polski i CEE. Optymalnie zbudowana siatka połączeń, szybkie transfery, dogodne czasy startów i lądowań, a przy tym położenie w centrum Europy i przyjazna infrastruktura lotniska. To atuty, dzięki którym zapewniamy pasażerom szerokie możliwości podróży.

Co wyróżnia pracę w LOT?
LOT to przede wszystkim ludzie – pełni pozytywnej energii, którzy umiejętnie łączą nowoczesność z tradycją. Najlepsza kadra pilotów – często uznanych na świecie mistrzów, wykwalifikowanych załóg i personelu na ziemi codziennie dba o naszych pasażerów.

Dlaczego warto pracować w LOT?

LOT to ludzie, pełni pozytywnej energii pasjonaci.
To oni budują firmę. Dobierając kadrę zwracamy szczególną uwagę na kompetencje, motywację i zaangażowanie kandydata. Wyławiamy osoby, które stawiają sobie ambitne cele, przejawiają inicjatywę, nie boją się wyzwań i chętnie angażują się w międzyobszarową współpracę. Dajemy przestrzeń do rozwoju w międzynarodowym środowisku, do budowania swoich kompetencji i doskonalenia talentów w ciekawej i wymagającej branży.

Jesteśmy atrakcyjnym pracodawcą.
LOT niejednokrotnie otrzymywał prestiżowe nagrody, m.in. dla najlepszego pracodawcy. W 2014 roku odebraliśmy aż trzy nagrody Universum. LOT jako jedna z nielicznych firm został wyróżniony przez studentów z całej Polski w więcej niż jednej kategorii. W latach 2015 i 2016 uzyskaliśmy kolejne wyróżnienia w tym rankingu. Dodatkowo już drugi rok z rzędu otrzymaliśmy nagrodę Randstad Award dla najbardziej atrakcyjnych pracodawców w Polsce!

Rozwój
Wierzymy, że możliwości rozwoju są ważnym elementem każdej pracy. Dlatego też jako firma dbamy, aby nasi pracownicy nieustannie rozwijali swoje kompetencje. Każdy nowy pracownik bierze udział w tygodniowym szkoleniu wstępnym Witamy w LOT. Ma ono na celu wprowadzenie uczestnika do naszego „lotniczego świata”, a także umożliwia lepsze poznanie firmy i branży.

Stworzyliśmy także wewnętrzną Akademię Train a LOT, dzięki której każdy pracownik może poszerzać swoją wiedzę i umiejętności. Dla przykładu w szkoleniu Produkt Naziemny i Pokładowy bez tajemnic, pozwalającym poznać bliżej to, co oferujemy naszym Pasażerom wzięło udział do tej pory prawie 200 osób!

Z roku na rok, przewozimy coraz więcej pasażerów!

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (50)