Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

Polskie Linie Lotnicze LOT

Komitetu Obrony Robotników 43
02-146 Warszawa
mazowieckie, Polska

www.lot.com/pl/pl

NIP: 5220002334

Profil firmy

To już 90 lat!

Polskie Linie Lotnicze LOT funkcjonują na rynku ponad 90 lat. Łączymy tradycję polskiej gościnności, z którą można się spotkać na naszych pokładach oraz w biurze, z nowoczesnością – najnowszymi samolotami, systemami i rozwiązaniami na rynku.

DLACZEGO LOT?

LOT to ludzie

Wierzymy, że to ludzie budują firmę. Dobierając kadrę zwracamy szczególną uwagę na kompetencje, motywację i zaangażowanie kandydata. Cenimy osoby, które stawiają sobie ambitne cele, przejawiają inicjatywę, nie boją się wyzwań i chętnie angażują się w międzyobszarową współpracę.

Poznasz tu międzynarodowej klasy pilotów, wykwalifikowane załogi i specjalistów w biurach i na lotniskach. Wszystkich nas łączy pasja do tego co robimy. Pracując z nami zdobędziesz unikalną wiedzę i doświadczenia. Jesteśmy gościnni, dbamy o naszych pasażerów, klientów biznesowych, dostawców, cały zespół PLL LOT, zadbamy też o Ciebie.

Wszyscy razem pracujemy na sukces polskiego przewoźnika. Reprezentujemy firmę na arenie krajowej i międzynarodowej. Angażujemy się w akcje branżowe, konkursy, akcje charytatywne.

Jesteśmy atrakcyjnym pracodawcą.

LOT niejednokrotnie otrzymywał prestiżowe nagrody, m.in. dla najlepszego pracodawcy. W 2019 roku odebraliśmy aż cztery nagrody Universum. LOT jako jedna z nielicznych firm został wyróżniony przez studentów z całej Polski w więcej niż jednej kategorii.

Rozwój

Wierzymy, że możliwości rozwoju są ważnym elementem każdej pracy. Dlatego też jako firma dbamy, aby nasi pracownicy nieustannie rozwijali swoje kompetencje. Każdy nowy pracownik bierze udział w tygodniowym szkoleniu wstępnym Witamy w LOT. Ma ono na celu wprowadzenie uczestnika do naszego „lotniczego świata”, a także umożliwia lepsze poznanie firmy i branży.

Stworzyliśmy wewnętrzną Akademię Train a LOT, dzięki której każdy pracownik może poszerzać swoją wiedzę i umiejętności. Dla przykładu w szkoleniu Produkt Naziemny i Pokładowy bez tajemnic, pozwalającym poznać bliżej to, co oferujemy naszym Pasażerom wzięło udział do tej pory prawie 200 osób!

Dodatkowo rozwijamy naszych pracowników na szkoleniach organizowanych przez firmy zewnętrzne. Bierzemy również udział w konferencjach branżowych na całym świecie.

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (25)