Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

Polskie ePłatności S.A.

Tajęcina 113
36-002 Jasionka
podkarpackie, Polska
Telefon: 507 001 233
[email protected]

www.pep.pl

NIP: 8133611149

Picknij do nas! Globalne możliwości są w Twoim zasięgu!

Z czym kojarzą Ci się płatności bezgotówkowe? Polskie ePłatności – szybsze płatności, zakupy online, wygoda i komfort? Dla nas płatności bezgotówkowe są tym, z czym mamy styczność na co dzień – zarówno jako użytkownicy terminali, jak i jako pracownicy firmy, która je procesuje.

Polskie ePłatności S.A.–11 lat na rynku, spółka jest trzecim pod względem liczby urządzeń, operatorem terminali płatniczych w Polsce. Nasz rozwój zawdzięczamy ponad 650 Pracownikom, dlatego dokładamy wszelkich starań, aby każdy z nas czuł się zadowolony z pracy. Szybki rozwój PeP dostrzegł włoski dostawcą usług płatniczych Nexi.   

Obsługujemy płatności bezgotówkowe i wprowadzamy innowacje, dzięki którym transakcje płatnicze są szybkie i bezpiecznie. Jesteśmy liderem integracji z systemami kasowymi. Posiadamy własne zaplecze programistyczne, własnych serwisantów i całodobowe wsparcie Konsultantów. Błyskawicznie reagujemy na potrzeby rynku i klientów. Stawiamy na indywidualność, bez względu na wielkość prowadzonego biznesu.

Aktualnie działalność prowadzimy na terenie całej Polski, pracujemy w 8 lokalizacjach:  Tajęcina, Rzeszów, Warszawa, Kraków, Katowice, Lublin, Kielce, Gdańsk. Cześć stanowisk daje możliwość pracy w pełni zdalnej.

Benefity pozapłacowe i wartości firmy

Chcemy aby nasze benefity pozapłacowe wpływały na dobrostan pracowników. W skład benefitów pozapłacowych wchodzą: 

 • Prywatna opieka medyczna – zdrowie jest nieodnawialnym zasobem, o który należy szczególnie dbać. Z racji tego, że Pracownicy są dla nas niezwykle cenni, oferujemy możliwość skorzystania z dofinansowanej opieki medycznej.
 • Pakiety sportowe – w myśl zasady Ruch to zdrowie.
 • Ubezpieczenie grupowe – abyś Ty i Twoja rodzina miał poczucie bezpieczeństwa.
 • Elastyczne formy zatrudnienia – chcemy, aby współpraca z nami była czystą przyjemnością. Z tego powodu to Ty możesz wybrać, jaki rodzaj umowy najbardziej Ci pasuje. Cenisz sobie stabilizację i poczucie bezpieczeństwa? Umowa o pracę będzie świetnym rozwiązaniem. A może wolisz nieco bardziej elastyczne rozwiązanie i umowa B2B wydaje Ci się bardziej atrakcyjna? To Ty decydujesz, które warunki są dla Ciebie korzystniejsze.
 • Praca zdalna/ hybrydowa – pandemia wpłynęła na nasze życie. Jednym z wniosków, jakie wszyscy wyciągnęliśmy z tego czasu jest to, że Pracownicy cenią sobie możliwość pracy zdalnej. Jeśli jest to dla Ciebie ważny aspekt, wiesz już, że możemy Ci to zapewnić.
 • Kursy językowe – mówi się, że znajomość języka obcego w dzisiejszych czasach to podstawa. W PeP jak najbardziej zgadzamy się z tym stwierdzeniem, jednak tym, co nas wyróżnia jest fakt, że nie tylko wymagamy od Ciebie znajomości języka angielskiego na niektóre stanowiska, ale również pomagamy Ci osiągnąć ten cel. Swoje kompetencje językowe możesz ulepszyć uczestnicząc w zajęciach językowych z native speakerem.
 • Eventy firmowe – zintegrowany i zrelaksowany zespół jest również tym, na czym nam bardzo zależy. Z tego powodu regularnie organizujemy wydarzenia wewnątrzfirmowe. Chętnie angażujemy się również w ciekawe inicjatywy i  wydarzenia zewnętrzne  organizowane poza firmą, gdzie wykorzystujemy swój potencjał i dzielimy się swoim doświadczeniem ponieważ wiemy jak ważna jest integracja zespołu.
 • Strefa no-business – to czas na integrację, którą każdy zespół spędza wspólnie poza biurem J
 • Budżet szkoleniowy – wierzymy w to, że każdy z nas posiada niezaprzeczalne atuty, które warto rozwijać, a obszary w których nie jesteśmy najlepsi, można poprawić dzięki regularnej pracy. W związku z tym regularnie organizujemy pakiet szkoleń, kursów i warsztatów, pomagamy rozwinąć kompetencje naszym Pracownikom, niezależnie czy jest to kwestia asertywnej komunikacji czy znajomości MS Excel.
 • Dofinansowanie do kształcenia- wierzymy w Ciebie i Twój rozwój.
 • Odpowiedzialność społeczna- dokładamy wszelkich starań by zaangażować się jako firma i wspierać naszą społeczność lokalną. Organizujemy wiele akcji na rzecz lokalnych domów dziecka, ośrodków terapeutycznych, itp.

Na co dzień kierujemy się sześcioma wartościami:

 • Odwaga - Wyznaczamy sobie ambitne cele. Nie boimy się porażek. Zdecydowanie przełamujemy schematy
 • Energia - Energetyzujemy ludzi wokół siebie. Jesteśmy aktywni i dynamiczni. Działamy szybko i zdecydowanie
 • Sprawczość - Nie boimy się podejmować decyzji. Słowa przekładamy w czyn. "Koniec wieńczy dzieło"
 • Szacunek - Akceptujemy zdanie innych. Dbamy o kulturę komunikacji. Emanujemy empatią i tolerancją
 • Praca zespołowa - Wspólnie dążymy do celu. Jesteśmy silni naszą różnorodnością. Uśmiech i wsparcie na co dzień
 • Kreatywność - Myślimy nieszablonowo. Mamy prawo do błędów. Chcemy zmieniać świat.

Proces rekrutacji – jak do nas dołączyć?

Proces rekrutacyjny zawsze składa się z kilku etapów:

1. Daj się zauważyć – wyślij nam swoje CV 😊
Twoja aplikacja trafi do jednego z naszych Rekruterów.

2. Poznajmy się lepiej – rozmowa zdalna 
Skontaktujemy się z wybranymi osobami, których profil zawodowy odpowiada wymaganiom na danym stanowisku pracy oraz przeprowadzamy krótką rozmowę wstępną (telefoniczną lub przez MS Teams).

3. Przedstaw nam siebie- chcemy lepiej Cię poznać –  rozmowa merytoryczna
Po pozytywnym przejściu naszej weryfikacji kandydaci zapraszani są na rozmowę rekrutacyjną do siedziby firmy lub w formie online. Rozmowę przeprowadzi Manager odpowiedzialny za dany obszar oraz  przedstawiciel działu HR. Porozmawiamy o Twoim doświadczeniu zawodowym i oczekiwaniach względem pracy.  Przedyskutujemy również szczegóły związane ze stanowiskiem pracy. Może się zdarzyć, że zostaniesz poproszony/a o wykonanie zadania lub wypełnienie testu- ale będziemy Cię wcześniej o tym fakcie informować. Pozostajemy w stałym kontakcie z każdym kandydatem na wszystkich etapach procesu.

4. Witamy w Zespole - decyzja
Niezależnie od wyniku rekrutacji, w ciągu 2 tygodni skontaktujemy się z Tobą  by przekazać informację zwrotną dotyczącą statusu kandydatury w procesie rekrutacji.

Poznałaś/eś naszą firmę w toku rekrutacji, jeżeli czujesz, że jesteśmy firmą  z którą chcesz związać swoją karierę i przyszłość, zachęcamy Cię do dołączenia do naszego zespołu. Jeżeli zdecydujesz się na współpracę, będziemy wspierać Cię w dalszym rozwoju zawodowym i osobistym. Możesz na nas liczyć również w procesie wdrożenia do pracy.

Wszystkie nasze aktualne rekrutacje  znajdziesz na naszej stronie internetowej www.pep.pl w zakładce Kariera. Jeśli nie ma aktualnie oferty która Cię zainteresowała, wyślij nam swoje CV na poczet przyszłych procesów rekrutacyjnych: Aplikacja Spontaniczna:    https://eplatnosci.elevato.net/pl/aplikacja-spontaniczna-polskie-eplatnosci,ja,80

Chcesz rozwinąć swoje skrzydła w PeP? Zacznij od stażu!

Nowa wiedza?  Nowe umiejętności?  Zdobycie doświadczenia zawodowego? Nowe wyzwania? Pamiętaj, że Twoje możliwości są nieograniczone!

Jesteś studentem lub absolwentem ostatnich lat studiów magisterskich i chcesz zdobyć wiedzę i doświadczenie ? Masz pozytywne nastawienie do pracy, energię do działania, potrafisz pracować nad kilkoma zadaniami jednocześnie, jesteś osobą dokładną, rzetelną, cierpliwą i komunikatywną?

Zacznij od stażu i dołącz do naszego zespołu, który pozwoli Ci się rozwijać. Pierwsze kroki kariery w PEP dadzą możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego i konkurencyjności na rynku pracy. Zdobędziesz praktyczną umiejętność, postawimy przed Tobą wyzwania, ale przy tym możesz liczyć na naszą pomoc i wdrożenie.  Aplikuj  https://eplatnosci.elevato.net/pl/staz,ja,1099

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (1)