Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

Polski Koncern Naftowy ORLEN S.A.

siedziba firmy:
Chemików 7
09-411 Płock
mazowieckie, Polska

www.orlen.pl/PL/Kariera

NIP: 7740001454

Biuro Warszawa:

Polski Koncern Naftowy ORLEN S.A.

Budynek Senator
ul. Bielańska 12
00-085 Warszawa
mazowieckie, Polska

Rozpoczynasz karierę? Oto Twoje możliwości:

Studenci i uczniowie uczelni technicznych zainteresowani przełożeniem teorii i wiedzy akademickiej na konkretne zagadnienia biznesowe w trakcie swojej edukacji mogą uczestniczyć w programie wykładów i warsztatów edukacyjnych DZIEŃ WIEDZY Z ORLENEM lub w programie praktyk studenckich.

DZIEŃ WIEDZY Z ORLENEM

  • 1-dniowe warsztaty i wykłady na Twojej uczelni ze specjalistami z Grupy ORLEN
  • jeżeli jesteś studentem, uczniem różnych kierunków poszukującym wiedzy jak teoria przekłada się na praktykę i codzienne zagadnienia biznesowe zgłoś się na warsztat —daty i terminy wykładów komunikujemy na www.orlen.pl/kariera zakładka Aktualności

*skontaktuj się z nami, jeżeli chcesz, aby Dzień Wiedzy z ORLENEM odbył się na Twojej uczelni: [email protected]

PRAKTYKI GRUPOWE W ORLEN

  • kilku- tygodniowe praktyki realizowane w okresie letnim
  • jeżeli jesteś przyszłym inżynierem, ciekawym życia Zakładu Petrochemicznego, Rafineryjnego, Elektrociepłowni lub interesuje Cię kariera w obszarach administracyjnych dowiedz się w swojej szkole lub na uczelni jak odbyć praktykę w PKN ORLEN

Program stażowy „Kierunek ORLEN”

Osoby kończące edukację, które chcą mądrze pokierować swoją karierą i zdobyć doświadczenie zawodowe, mogą spróbować swoich sił, uczestnicząc w elitarnym programie stażowym „Kierunek ORLEN”, który realizowany jest w dwóch edycjach specjalizacyjnych: Biznes i Inżynieria.

Kierunek ORLEN Inżynieria to staż  dla studentów i absolwentów zainteresowanych rozwojem w obszarach inżynieryjnych PKN ORLEN: Energetyki, Badań i Rozwoju oraz Techniki. Staże odbywają się w Płocku lub Warszawie. Kierunek ORLEN Biznes to różne możliwości stażu w jednej z siedmiu Spółek Grupy Kapitałowej w jednej z wielu lokalizacji: Płocku, Warszawie, Włocławku, Jedliczach, Trzebini, Katowicach, Poznaniu.

  • Rekrutacje na staże są realizowane dwa razy w roku –wiosną i jesienią
  • Płatne staże trwają 6-12 miesięcy w wymiarze 20-40 godzin w tygodniu
  • Aplikuj na www.orlen.pl/kariera zakładka Drzwi do kariery