Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

Polski Koncern Naftowy ORLEN S.A.

siedziba firmy:
Chemików 7
09-411 Płock
mazowieckie, Polska

www.orlen.pl/PL/Kariera

NIP: 7740001454

Biuro Warszawa:

Polski Koncern Naftowy ORLEN S.A.

Budynek Senator
ul. Bielańska 12
00-085 Warszawa
mazowieckie, Polska

PRACA O WYJĄTKOWYM ZNACZENIU W PERSPEKTYWICZNEJ BRANŻY

PKN ORLEN jest nowoczesnym graczem na rynku paliw i energetyki, największą firmą w Europie Środkowo-Wschodniej, notowaną w prestiżowych, światowych zestawieniach Fortune Global 500, Platts TOP250 czy Thompson Reuters TOP100. Koncern dysponuje nowoczesnymi, zintegrowanymi aktywami zdolnymi do przerobu ponad 35 mln ton różnych gatunków ropy rocznie, a sprzedaż detaliczną prowadzi z wykorzystaniem największej w regionie Europy Środkowo-Wschodniej sieci ponad 2800 stacji paliw. Oferta Grupy ORLEN to ponad 50 najwyższej jakości produktów petrochemicznych i rafineryjnych. Nasze produkty docierają na 6 kontynentów do ponad 110 krajów. PKN ORLEN jest również liczącym się graczem na rynku energii w Polsce, a zarazem największym przemysłowym producentem energii elektrycznej dysponującym mocami na poziomie 1,8 GWe. W obszarze wydobycia Koncern dysponuje własną bazą zasobów ropy i gazu (2P), które na koniec 2019 roku wyniosły ok. 197,3 mln boe. ORLEN nieprzerwanie od kilku lat uznawany jest najcenniejszą marką w Polsce, wycenianą na poziomie 4,7 mld zł. PKN ORLEN jest także jedyną w regionie firmą, która otrzymała już siódmy raz z rzędu prestiżowy tytuł The Most Ethical Company, przyznawany przez amerykański Ethisphere Institute.

6 Strategicznych powodów

WYRÓŻNIA NAS M.IN:

  • możliwość podjęcia wyzwań zawodowych w różnych obszarach i specjalizacjach
  • dostęp do unikatowej wiedzy, nowoczesnych technologii, kompetencji i poszukiwanego na rynku know-how
  • udział w wyjątkowych projektach rozwijających kompetencje
  • wpływ na wyznaczanie trendów, rozwijanie nowych obszarów działalności i wchodzenie na nowe rynki
  • wynagrodzenie powiązane z bogatym pakietem socjalnym wspierającym rozwój, komfort, zdrowie i przyszłość pracowników oraz ich rodzin
  • bezpieczeństwo, przyjazne środowisko pracy, dotrzymywanie zobowiązań oraz wysokie standardy działania potwierdzone certyfikatami

Praca w PKN ORLEN to wiele różnych możliwości

Siła przemysłu i skala działania GRUPY ORLEN daje możliwość podjęcia pracy w unikalnym przemyśle, nie tylko paliwowym, ale i chemicznym, petrochemicznym, energetycznym.

Sukces rynkowy i stabilny rozwój Koncernu zapewnia wyzwania ponad 5 500 profesjonalistom PKN ORLEN i 32 000 profesjonalistom Spółek GRUPY ORLEN reprezentującym kilkadziesiąt różnorodnych specjalności i pokoleń.  


Odwiedź nasz Profil również na Linkedin - PKN ORLEN S.A.

Ostatnie wpisy dla Polski Koncern Naftowy ORLEN S.A.

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (35)