Dane kontaktowe

Polski Koncern Naftowy ORLEN S.A.

siedziba firmy:
Chemików 7
09-411 Płock
mazowieckie, Polska

www.orlen.pl/PL/Kariera

NIP: 7740001454

Biuro Warszawa:

Polski Koncern Naftowy ORLEN S.A.

Budynek Senator
ul. Bielańska 12
00-085 Warszawa
mazowieckie, Polska

PRACA O WYJĄTKOWYM ZNACZENIU W PERSPEKTYWICZNEJ BRANŻY

PKN ORLEN jest nowoczesnym graczem na rynku paliw i energetyki, największą firmą w Europie Środkowo-Wschodniej, notowaną w prestiżowych, światowych zestawieniach Fortune Global 500, Platts TOP250 czy Thompson Reuters TOP 100. Koncern dysponuje aktywami zdolnymi do przerobu ponad 35 mln ton różnych gatunków ropy rocznie, a sprzedaż detaliczna prowadzona jest z wykorzystaniem największej w regionie CEE sieci ponad 2800 nowoczesnych stacji paliw. Oferta PKN ORLEN to ponad 50 najwyższej jakości produktów petrochemicznych i rafineryjnych sprzedawanych w ponad 90 krajach świata. W obszarze wydobycia Koncern dysponuje własną bazą zasobów ropy i gazu (2P), które na koniec 2018 roku wyniosły ok. 154 mln boe. ORLEN nieprzerwanie od kilku lat uznawany jest najcenniejszą marką w Polsce, wycenianą na poziomie 4 ,7 mld zł oraz jedyną w regionie firmą, która otrzymała już piąty raz z rzędu prestiżowy tytuł The Most Ethical Company, przyznawany przez amerykański Ethisphere Institute.

6 Strategicznych powodów

WYRÓŻNIA NAS M.IN:

  • możliwość podjęcia wyzwań zawodowych w różnych obszarach i specjalizacjach
  • dostęp do unikatowej wiedzy, nowoczesnych technologii, kompetencji i poszukiwanego na rynku know-how
  • udział w wyjątkowych projektach rozwijających kompetencje
  • wpływ na wyznaczanie trendów, rozwijanie nowych obszarów działalności i wchodzenie na nowe rynki
  • wynagrodzenie powiązane z bogatym pakietem socjalnym wspierającym rozwój, komfort, zdrowie i przyszłość pracowników oraz ich rodzin
  • bezpieczeństwo, przyjazne środowisko pracy, dotrzymywanie zobowiązań oraz wysokie standardy działania potwierdzone certyfikatami

Praca w PKN ORLEN to wiele różnych możliwości

Siła przemysłu i skala działania GRUPY ORLEN daje możliwość podjęcia pracy w unikalnym przemyśle, nie tylko paliwowym, ale i chemicznym, petrochemicznym, energetycznym.

Sukces rynkowy i stabilny rozwój Koncernu zapewnia wyzwania 5 000 profesjonalistom PKN ORLEN i niemal 20 000 profesjonalistom Spółek GRUPY ORLEN reprezentującym kilkadziesiąt różnorodnych specjalności i pokoleń.  


Odwiedź nasz Profil również na Linkedin - PKN ORLEN S.A.

Ostatnie wpisy dla Polski Koncern Naftowy ORLEN S.A.

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (10)