Dane kontaktowe

Polski Gaz S.A.

Stawki 40,
01-040 Warszawa
mazowieckie, Polska
[email protected]

www.polskigaz.pl

NIP: 525-21-38-640

Poznaj nas

Polski Gaz S.A. jest dystrybutorem gazu płynnego: propanu i butanu. Dzięki szerokiej sieci dystrybucyjno- sprzedażowej, własnemu terminalowi gazowemu w Sosnowcu, naszym profesjonalnym przedstawicielom handlowym oraz wieloletniemu doświadczeniu na krajowym rynku gazowym, dostarczamy gaz na terenie całego kraju, zawsze na czas i na dogodnych dla naszego klienta warunkach.

Oferujemy produkty zawsze dostosowane do potrzeb naszych klientów: gaz do zbiorników przydomowych i przemysłowych, autogaz dla stacji paliw, butle turystyczne o różnych pojemnościach, butle z propanem-butanem technicznym oraz butle napędowe do wózków widłowych. Wszystkie dostarczane przez nas produkty przechodzą rygorystyczną kontrolę jakości i spełniają wszelkie wymogi w zakresie bezpieczeństwa.

Spółka Polski Gaz S.A. posiada 3 oddziały: w Sosnowcu, w Górze Kalwarii oraz w Ugoszczy, które swoją siecią dystrybucji obejmują cały kraj.

Nasze oddziały

Oddział w Sosnowcu:

Terminal w Sosnowcu to największy kolejowy terminal przeładunkowy gazu płynnego w Europie Środkowo-Wschodniej oraz rozlewnia gazu płynnego. Uzyskał status miejsca uznanego przez Urząd Celny w Dąbrowie Górniczej, co pozwala nam, jako nielicznym, na dokonywanie przeładunku gazu w tranzycie, a także status Składu Podatkowego.

Oddział Pomorski w Ugoszczy:

Oddział Pomorski oferuje swoim klientom gaz w butlach i gaz do celów grzewczych oraz usługowe napełnianie butli. RGP Ugoszcz dysponuje infrastrukturą do przeładunku, składowania i rozlewu gazu płynnego, a także zapleczem transportowym do realizacji dostaw gazu dla klientów. Obiekt od listopada 2012 posiada status Składu Podatkowego.

Oddział w Górze Kalwarii:

Odział w Górze Kalwarii spełnia dwie funkcje: rozlewni gazu oraz funkcje handlowe. Zdolności produkcyjne zlokalizowanej w Górze Kalwarii rozlewni wynoszą 1.000 ton gazu na miesiąc. Rozlewany do butli gaz dostarczany jest do rozlewni za pomocą cystern samochodowych.

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (3)