Dane kontaktowe

Polska Wytwórnia Papierów Wartościowych S.A.

Romana Sanguszki 1
00-222 Warszawa
mazowieckie, Polska

www.pwpw.pl

NIP: 5250001090

Rozpocznij karierę w PWPW S.A.

Zastanawiasz się, czy warto z nami pracować? Możesz to sprawdzić sam. Dołącz do nas i stań się częścią firmy, której produkty już od ponad 100 lat są obecne w codziennym życiu Polaków!

Jesteśmy firmą o ugruntowanej pozycji na rynku a działamy w kulturze uczenia się. W różnorodnych projektach skupiamy profesjonalistów z różnych dziedzin. Dzięki nim – naprawdę potrafimy robić pieniądze!

ETAP 1

Aplikacja

Nasze ogłoszenia publikujemy na stronie internetowej www.pwpw.pl (w zakładce „Kariera”), na portalach ogłoszeniowych (w tym w serwisach internetowych biur karier wybranych szkół wyższych)  oraz w mediach społecznościowych. Czekamy również na spontaniczne aplikacje od wyjątkowych kandydatów.

ETAP 2

Selekcja

Spośród nadesłanych aplikacji wybieramy te, które najbardziej odpowiadają profilowi stanowiska.

ETAP 3

Interview i spotkanie z przełożonym

Wybranych kandydatów zapraszamy na spotkanie rekrutacyjne, podczas którego chcemy poznać wasze wykształcenie, doświadczenie zawodowe i kluczowe kompetencje. W spotkaniu zwykle uczestniczy bezpośredni przełożony i osoby z obszaru HR. Proces rekrutacji wspieramy testami kompetencyjnymi.

ETAP 4

Interview i testy

W zależności od stanowiska – szczególnie dotyczy to stanowisk produkcyjnych – kandydaci proszeni są o wypełnienie autoryzowanych testów psychometrycznych i krótką rozmowę z psychologiem.

ETAP 5

Zatrudnienie

Kandydaci, którzy przyjęli ofertę zatrudnienia w naszej firmie, na życzenie otrzymują list intencyjny. Szczegółami związanymi z zatrudnieniem zajmuje się dedykowany opiekun HR.