Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

Polska Wytwórnia Papierów Wartościowych S.A.

Romana Sanguszki 1
00-222 Warszawa
mazowieckie, Polska

www.pwpw.pl

NIP: 5250001090

Kim jesteśmy?

PWPW S.A. jest jedną z najnowocześniejszych firm w branży security printing. Tworzymy bezpieczne i innowacyjne rozwiązania dla administracji, przedsiębiorców i każdego z nas. Zatrudniamy ponad 2000 pracowników. W naszych zespołach spotkasz profesjonalistów z różnych dziedzin, zarówno poligrafów, pracowników produkcyjnych jak i programistów, handlowców, specjalistów z obszaru security oraz administracji i marketingu.

Łączymy tradycję z nowoczesnością. Realizujemy innowacyjne zadania badawczo-rozwojowe, tak aby móc kreować najnowocześniejsze rozwiązania. Stale monitorujemy rynek w dziedzinie technologii oraz zabezpieczeń stosowanych w dokumentach i drukach zabezpieczonych. Projektujemy i wdrażamy systemy informatyczne, które wspierają portfolio produktowe PWPW.

Poznaj nas

Sukces PWPW to efekt zaangażowania nas wszystkich.

Cenimy sobie dobrą atmosferę i wierzymy, że w zespole jest siła. Pracujemy w zespołach projektowych, które pozwalają na poznawanie nowych obszarów biznesowych i rozwijanie kompetencji. Przykładamy szczególną uwagę do wspierania różnorodności w biznesie oraz rozwijania kompetencji przyszłości.

Budowanie zespołów jest dla nas taką samą inwestycją, jak nakłady na nową technologię lub najnowocześniejsze maszyny.

Obszary, w których działamy

BANKNOTY / DRUKI ZABEZPIECZONE

Jesteśmy producentem tradycyjnych produktów takich jak: banknoty, wizy, znaczki pocztowe oraz banderole akcyzowe.

PAPIER ZABEZPIECZONY

Papier zabezpieczony jest podłożem, na którym wykonywane są różnego rodzaju druki wartościowe.

PASZPORTY / KARTY ID

Produkujemy także paszporty z warstwą elektroniczną i biometryczną, karty ID takie jak dowody osobiste lub prawa jazdy, tachografy cyfrowe oraz systemy IT służące do obsługi dokumentów identyfikacyjnych.

TECHNOLOGIE IT / AUTORSKIE ROZWIĄZANIA

Wytwórnia nie tylko dostarcza fizyczne produkty w postaci dokumentów, ale także zapewnia systemy IT, w których te dokumenty funkcjonują.

Do naszych autorskich rozwiązań należą m.in.: System BioID, System Tachografów Cyfrowych, podpis elektroniczny Sigillum oraz system ID ISSUER służący do generowania unikalnych identyfikatorów na wszystkie opakowania tytoniowe w obrocie krajowym.

Jesteśmy przy Tobie ponad 100 lat!

Zobacz co dla Ciebie robimy.

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (8)