Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

Polska Akcja Humanitarna

Solidarności 78A
00-145 Warszawa
mazowieckie, Polska
Telefon: +48 22 828 88 82
[email protected]

www.pah.org.pl/praca

NIP: 5251441253

Kim jesteśmy

Jesteśmy organizacją, która tylko w Polsce zatrudnia ponad 70 osób, w tym specjalistów od komunikacji, marketingu, finansów czy HR. To właśnie codzienna praca tych osób umożliwia wykwalifikowanym pracownikom humanitarnym realizowanie projektów pomocowych na całym świecie. Łącznie nasz zespół to ponad 300 zaangażowanych osób, które pracują razem, wspólnie dążąc do realizacji misji PAH, którą jest czynienie świata lepszym przez zmniejszanie cierpienia i promowanie wartości humanitarnych. Nasza główna siedziba mieści się w Warszawie, ale mamy też biuro w Toruniu, a także 5 stałych misji w Sudanie Południowym, Somalii, Iraku, Jemenie i na Ukrainie, gdzie zatrudniamy głównie pracowników lokalnych.

Praca w PAH to praca w środowisku międzynarodowym – wymaga nie tylko znajomości języków obcych, ale również zdolności międzykulturowych i interpersonalnych. Poszukujemy wysoko wykwalifikowanych specjalistów, którzy podzielają wartości, którymi się kierujemy.

Jeśli chcesz zmieniać świat razem z nami, zapraszamy Cię do dołączenia do naszego zespołu!

Jak wygląda rekrutacja

ETAP 1

Wybierz interesujące Cię stanowisko na https://www.pah.org.pl/praca/#oferty. Przed wysłaniem aplikacji sprawdź czy spełniasz wymagania określone w ogłoszeniu. Wypełnij formularz rekrutacyjny oraz dołącz CV w języku polskim/angielskim. Pamiętaj, że przyjmujemy tylko aplikacje wysłane tą drogą.

ETAP 2

Do tego etapu zaprosimy wybrane osoby, których profile dopasowane są do aktualnych potrzeb danego stanowiska oraz spełniają określone kryteria formalne, takie jak znajomość języków obcych oraz których oczekiwania finansowe odpowiadają naszym możliwościom.

Nawet jeśli nie skontaktujemy się z Tobą w tej rekrutacji nie zrażaj się J Każde stanowisko ma inne wymagania - następnym razem kiedy zobaczysz interesujące Cię ogłoszenie sprawdź czy Twoje doświadczenie odpowiada wymogom stanowiska i jeśli tak – zaaplikuj!

ETAP 3

Na spotkaniu będziemy mieli okazję wzajemnie się poznać.  
Niektóre rekrutacje składają się z tylko jednego spotkania, inne z kilku etapów, takich jak spotkanie z przedstawicielem zespołu HR, zadanie rekrutacyjne, spotkanie z przyszłym przełożonym, test psychologiczny czy sprawdzenie referencji.

Wszystkie osoby, które wezmą udział w spotkaniu rekrutacyjnym zostaną poinformowane o jego wynikach. Pamiętaj, że procesy rekrutacyjne czasem długo trwają – prosimy o uzbrojenie się
w cierpliwość.

Dlaczego warto z nami pracować

Jesteśmy stabilnym pracodawcą, a naszym pracownikom oferujemy:

  • umowę o pracę;
  • elastyczny grafik – rozpoczynanie pracy o wybranej godzinie między 8 a 10;
  • dodatkowe dni wolne w roku dla całej Fundacji, np. 2 maja czy 24 grudnia;
  • brak dress code’u w biurze;
  • lokalizację w centrum Warszawy, w okolicy Placu Bankowego - bliskość metra, tramwajów czy autobusów;
  • 50% zniżki na studia podyplomowe z pomocy humanitarnej dla wszystkich pracowników;
  • szkolenia zarówno wewnętrzne jak i zewnętrzne, dzielenie się wiedzą ze współpracownikami oraz dostęp do biblioteki tematycznej;
  • zniżkę na kartę Multisport Plus oraz pakiet opieki medycznej, które za pośrednictwem PAH można wykupić w atrakcyjnej cenie dla siebie i osoby towarzyszącej.

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (3)