Dane kontaktowe

PANA

ul. Kolejowa 1
01-217 Warszawa
mazowieckie, Polska

pana.gov.pl

NIP: 5252802078

Poznaj nas

Jesteśmy niezależną instytucją, która koncentruje swoje działania na budowie zaufania do informacji finansowej. Działając w interesie publicznym dążymy do zapewnienia najwyższej jakości i rzetelności badań sprawozdań finansowych oraz usług atestacyjnych, czym przyczyniamy się do zwiększenia bezpieczeństwa inwestorów i obrotu gospodarczego.

Nasza strona www: pana.gov.pl

O Agencji

Polska Agencja Nadzoru Audytowego powstała 1 stycznia 2020 roku i przejęła obowiązki Komisji Nadzoru Audytowego. Naszą misją jest dbanie o bezpieczeństwo obrotu gospodarczego, poprzez sprawowanie niezależnego nadzoru nad biegłymi rewidentami, firmami audytorskimi i samorządem zawodowym biegłych rewidentów.

Nasza siedziba znajduje się w kameralnym biurowcu w otoczeniu niewielkiej, ale malowniczej zieleni. Sąsiedztwo Dworca Zachodniego pozwala na szybki dojazd komunikacją miejską, ale i podróżujący samochodem z łatwością znajdą w bliskiej okolicy miejsce parkingowe.

W czasie pandemii wszystkim pracownikom udostępniamy również bezpłatnie miejsca parkingowe na terenie biurowca.

Dołącz do nas!

Działamy, opierając się na profesjonalnej wiedzy i doświadczeniu, sprawdzonej metodologii i międzynarodowych standardach. Jeśli jesteś specjalistą, który chce właściwie ulokować swój kapitał zawodowy, rzetelnie wypełniasz powierzone Ci zadania i chcesz dbać o prawidłowe działanie rynku finansowego, to Agencja jest idealnym miejscem dla Ciebie!

Dla nas najważniejszą wartością są kompetencje, dlatego jesteśmy otwarci na kandydatów w różnym wieku i z różnych obszarów gospodarki – tak, jak różne są sprawy, którymi się zajmujemy. Zapraszamy do rekrutacji także osoby z niepełnosprawnościami – nasze biuro jest dostosowane do potrzeb osób poruszających się na wózkach.

Zapewniamy umowę o pracę, elastyczny czas pracy, atrakcyjne wynagrodzenie.

Nasi pracownicy pracują w 6 zespołach. Są to:

  • Departament Kontroli
  • Departament Nadzoru nad Samorządem Zawodowym i Firmami Audytorskimi
  • Departament Postępowań Administracyjnych, Dyscyplinarnych, Obsługi Prawnej
  • Departament Strategii i Współpracy Międzynarodowej
  • Biuro Prezesa
  • Dział Personalny

Dołącz do naszego zespołu już teraz! Zajrzyj na pana.gov.pl/kariera oraz www.linkedin.com/company/polska-agencja-nadzoru-audytowego i dowiedz się więcej o aktualnych ofertach pracy oraz ścieżce kariery w naszej organizacji.

Obecnie rekrutujemy i pracujemy zdalnie.

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (2)