Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

Polska Agencja Inwestycji i Handlu S.A.

ul. Krucza 50
00-025 Warszawa
mazowieckie, Polska
[email protected]

www.paih.gov.pl/pl

NIP: 526-030-01-67

Poznaj nas

Jesteśmy instytucją doradczą wchodzącą w skład Grupy Polskiego Funduszu Rozwoju (PFR). Pierwszym punktem kontaktu dla eksporterów i inwestorów. Działamy zarówno w Polsce, jak i poprzez Zagraniczne Biura Handlowe (ZBH) na całym świecie.

Wzmacniamy rozpoznawalność polskich marek na międzynarodowych rynkach, promujemy rodzime produkty i usługi oraz rozwiązania technologiczne made in Poland. Pomagamy przedsiębiorcom w wyborze optymalnej ścieżki ekspansji za granicą. Wspieramy również napływ bezpośrednich inwestycji zagranicznych do Polski oraz realizację polskich inwestycji w kraju.

Współpracujemy z sektorem publicznym i partnerami regionalnymi, oferując m.in.: szkolenia, audyt i promocję nieruchomości inwestycyjnych, współpracę przy organizacji misji biznesowych oraz wsparcie komunikacyjne przy realizacji wspólnych projektów

NASZE KLUCZOWE PROJEKTY

  • PAIH FORUM BIZNESU – organizujemy wydarzenie, które adresujemy do polskich przedsiębiorców zainteresowanych eksportem oraz planujących i realizujących inwestycje zagraniczne.
  • POLSKIE MOSTY TECHNOLOGICZNE – prowadzimy konkurs, w którym polskie małe i średnie przedsiębiorstwa mogą zdobyć dofinansowanie na realizację ekspansji zagranicznej.
  • EXPO 2020 DUBAI – odpowiadamy za przygotowanie obecności Polski na Wystawie Światowej w Dubaju, m.in. za budowę i wnętrze Pawilonu oraz program gospodarczy.

DOŁĄCZ DO NAS!

Zapoznaj się z naszymi ofertami na pracuj.pl lub aplikuj poprzez naszą stronę: https://www.paih.gov.pl/praca#

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (3)