Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

Polpharma Biologics SA

Gdański Park Naukowo-Technologiczny
Ul. Trzy Lipy 3 80-172
80-172 Gdańsk
pomorskie, Polska
Telefon: +48 58 770 95 59
[email protected]

polpharmabiologics.com/pl

NIP: 9571112470

Lokalizacje:

Polpharma Biologics Warsaw Sp. z o.o.

Ul. Spółdzielcza 4
Duchnice
05-850 Ożarów Mazowiecki
mazowieckie, Polska
Telefon: +48 22 18173 00

Polpharma Biologics Utrecht B.V.

Yalelaan 46
3584 CM Utrecht
Alexander Numan Building, Holandia
Telefon: +31 88 9956 320

Polpharma Biologics Group B.V.

Herengracht 458
1017 CA Amsterdam
, Holandia
Telefon: +31 20 214 1070

Polpharma Biologics S.A.

Ul. Bobrowiecka 8 (4 piętro)
00-728 Warszawa
mazowieckie, Polska
Telefon: +48 726 750 564

KIM JESTEŚMY?

NASZE ODDZIAŁY

Jesteśmy największą polską firmą biotechnologiczną, zajmującą się rozwojem i wytwarzaniem leków biopodobnych i innowacyjnych leków biologicznych. Od prawie 10 lat prowadzimy działalność na niespotykaną wcześniej w polskim sektorze biotechnologicznym skalę, konsekwentnie inwestując nie tylko w laboratoria i linie produkcyjne, ale także w know-how.

Polpharma Biologics to międzynarodowy zespół doświadczonych ekspertów oraz ambitnych naukowców posiadających wspólne cele i wartości. Biotechnologia jest naszą pasją, dzięki której, wspólnie opracowujemy leki będące nadzieją dla pacjentów cierpiących na ciężkie choroby.

Razem tworzymy przyjazne miejsce pracy, w którym się rozwijamy oraz realizujemy swoje ambicje. Chcielibyśmy, abyś do nas dołączył!

Posiadamy trzy nowoczesne ośrodki biotechnologiczne – w Gdańsku, Duchnicach i Utrechcie oraz biura zlokalizowane w Warszawie i Amsterdamie.  

Gdańsk

Nasze centrum badawczo-rozwojowe wraz z zakładem produkcyjnym zajmuje powierzchnię 7500 metrów kwadratowych i jest zlokalizowane w Gdańskim Parku Naukowo-Technologicznym. To jeden z najnowocześniejszych kompleksów biotechnologicznych w Europie. Zajmujemy się tu opracowywaniem procesów oraz produkcją GMP materiałów klinicznych i komercyjnych w średniej skali, korzystając ze wsparcia działów kontroli jakości i zarządzania projektami.

Jesteśmy przygotowani na rozwój niestandardowych preparatów i produktów leczniczych, testowanych pod kątem stabilności, zgodnej ze standardami ICH. Skala wszystkich procesów może zostać zwiększona oraz przeniesiona do innych ośrodków produkcyjnych Polpharma Biologics, posiadających certyfikat GMP w zakresie hodowli komórek ssaczych i procesów mikrobiologicznych.

Duchnice

Centrum wytwarzania substancji leczniczych na skalę przemysłową, działające według wytycznych GMP, znajduje się w Duchnicach koło Warszawy i jest jednym z największych ośrodków tego rodzaju w Europie (ok. 33 000 metrów kwadratowych powierzchni). Jego celem jest zaspokajanie rosnącego, globalnego zapotrzebowania na produkty biofarmaceutyczne. W Duchnicach możemy realizować produkcję substancji leczniczej, zarówno na potrzeby kliniczne jak i komercyjne na poziomie 2000l. Posiadamy również bioreaktory oparte na technologii jednorazowego użytku o pojemności od 50 do 500l., które pozwalają na obsługę klientów zgłaszających mniejsze zapotrzebowanie produkcyjne.

Utrecht

Nasza placówka znajduje się na terenie Parku Naukowego w Utrechcie – Centrum Edukacji, Badań i Przedsiębiorczości. To jeden z najnowocześniejszych ośrodków skupiający się na rozwoju linii komórek, produkcji przeciwciał monoklonalnych (mAbs) oraz innych białek (także w procesach w skali laboratoryjnej), jak również na wytwarzaniu nowych leków biologicznych (NBE). Obecnie w holenderskim zakładzie zatrudniamy ok. 50 osób. Wiele z nich zaczęło swoją pracę na początkowym etapie rozwoju branży biotechnologicznej.

NASZE WARTOŚCI

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (44)