Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

POLOmarket Sp. z o.o.

Giebnia 20
88-170 Pakość
kujawsko-pomorskie, Polska

Odpowiedzialność społeczna

POLOmarket wnosi znaczny wkład w życie społeczeństwa poprzez odpowiedzialne i stabilne prowadzenie swojej działalności. Jesteśmy firmą świadomą odpowiedzialności biznesu, która zajmuje się działalnością dobroczynną i sponsoringową na miarę swoich możliwości. Angażujemy się w przedsięwzięcia społeczne, ponieważ chcemy dzielić się swoim sukcesem z innymi.

Sieć POLOmarket pomaga potrzebującym od początku swojego istnienia. Byliśmy jedną z pierwszych firm, która zaoferowała wsparcie osobom poszkodowanym przez powódź w 1997r.

Pod naszą stałą opieką znajduje się 10 domów dziecka i ośrodków pomocy, którym regularnie, przez cały rok, przesyłamy paczki z zabawkami, odzieżą, książkami, pomocami naukowymi,
a także z żywnością. Organizujemy różnorodne konkursy dla dzieci, dając im szansę zaprezentowania swoich talentów i pomagamy je rozwijać.

W naszych działaniach staramy się angażować innych, mobilizujemy naszych dostawców i pracowników. Dzięki temu pomoc staje się efektywniejsza i ma większy zasięg - wspomagamy większą liczbę dzieci, co jest dla nas najważniejsze.