Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

POLOmarket Sp. z o.o.

Giebnia 20
88-170 Pakość
kujawsko-pomorskie, Polska

Jak się przygotować do rozmowy rekrutacyjnej w POLOmarkecie?

  • Dzień przed rozmową rekrutacyjną warto zastanowić się, dlaczego przesłaliśmy aplikację na dane stanowisko oraz nad argumentami, którymi można poprzeć tezę, że nasza kandydatura jest na daną pozycję najlepsza. Pomocne może być przypomnienie sobie konkretnych sytuacji zawodowych, które mogą świadczyć o tym, że posiadamy umiejętności wymagane do objęcia tego stanowiska.
  • Warto pomyśleć też o tym, co chcemy osiągnąć, czego chcemy się nauczyć na danym stanowisku i w naszej organizacji. Przed rozmową należy przypomnieć sobie swoje dotychczasowe doświadczenia zawodowe, realizowane projekty, najciekawsze i najambitniejsze zadania, swoje sukcesy, ale także niepowodzenia, z których wyciągnęliśmy wnioski.
  • Warto również zastanowić się nad pytaniami, które chce się zadać podczas rozmowy rekrutacyjnej. Brak takich pytań może świadczyć albo o małym zainteresowaniu stanowiskiem i firmą, albo o braku wnikliwości i ciekawości. Oczywiście zawsze warto zebrać jak najwięcej informacji o firmie, w której chcemy pracować.
  • Kwestią wydawałoby się błahą, ale jednak ważną, jest zaplanowanie dojazdu na spotkanie. Spóźnienie na spotkanie, czy też stres związany z możliwością wystąpienia takiej sytuacji często wpływa na wynik prezentacji.

ETAP 1

Ogłoszenie – znajdź na naszej stronie ogłoszenie, które spełni Twoje oczekiwania i aplikuj ☺

ETAP 2

Selekcja aplikacji - spośród nadesłanych aplikacji wybieramy te, które najbardziej odpowiadają naszym potrzebom.

ETAP 3

Rozmowa telefoniczna - jeśli nasz rekruter zadzwonił właśnie do Ciebie - to dobry znak. Czas na rozmowę rekrutacyjną.

ETAP 4

Podczas rozmowy kwalifikacyjnej poznasz naszą firmę od kuchni.  Pokażemy Ci sklep z naszej perspektywy. Zależy nam na jak najlepszym poznaniu Kandydata/tki, dlatego też nasz proces rekrutacyjny pozwala na zaprezentowanie swojej wiedzy i umiejętności w różnych formach.  

W przypadku niektórych stanowisk zapraszamy Kandydata/kę na rozmowę z managerem lub dyrektorem danego działu.

ETAP 5

Bardzo ważna jest dla nas komunikacja z Kandydatami, dlatego po każdym spotkaniu rekrutacyjnym Kandydat/ka otrzymuje decyzję maksymalnie do 14 dni.

ETAP 6

Proces kończy przedstawienie oferty zatrudnienia wybranym kandydatom. Po zaakceptowaniu warunków przez obie strony, nowy pracownik (kto wie, może to będziesz Ty!) bierze udział w onboardingu, poznaje firmę i ludzi.