Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

POLOmarket Sp. z o.o.

Giebnia 20
88-170 Pakość
kujawsko-pomorskie, Polska

Poznaj nas

POLOmarket to największa polska sieci supermarketów, zbudowana od podstaw z zaangażowaniem wyłącznie polskiego kapitału. Zaczynaliśmy w 1997 roku od 27 sklepów. Dziś POLOmarket to ponad 280 nowoczesnych placówek na terenie całej Polski. Jesteśmy ulubionym miejscem zakupów milionów Polaków. Miesięcznie odwiedza nas prawie 9 mln klientów w całym kraju. Podstawą sukcesów naszej firmy są pracownicy. Umiejętności każdego z nich, połączone z duchem pracy zespołowej, motywacją i poczuciem odpowiedzialności decydują o rozwoju przedsiębiorstwa. Obecnie jesteśmy pracodawcą dającym zatrudnienie ponad 5 800 osobom.

Misja

 • Być ulubionym sklepem
  Naszą misją jest być ulubionym sklepem milionów Polaków. Chcemy być pewni, że zakupy w POLOmarkecie przebiegają w wyjątkowo przyjaznej atmosferze.

   
 • Mieć ulubiony personel
  Tworzy ją profesjonalny personel oraz starannie zaplanowany układ sklepów, ułatwiający wygodne zakupy. Dokładamy wszelkich starań, aby zakupy w naszych sklepach były komfortowe, a oferta dopasowana do różnych potrzeb klientów.

   
 • Dostarczać przyjemności w postaci ulubionych produktów
  Coraz więcej sieci handlowych na polskim rynku inwestuje w marki własne. Rozwija się nie tylko liczba produktów tych marek, ale także różnorodność. Ze względu na atrakcyjną cenę idącą w parze z dobrą jakością, cieszą się one coraz większą popularnością wśród Klientów. POLOmarket również postanowił na markę własną, poszerzając jej ofertę o wysokojakościowe produkty w przystępnych cenach.

Podstawą sukcesów POLOmarketu są nasi pracownicy.

W naszej sieci sklepów panuje przekonanie, że pracownicy stanowią cenny kapitał, którego wartość powinno się systematycznie podnosić, inwestując w niego poprzez system szkoleń i inne formy doskonalenia zawodowego.

Osoba podejmująca pracę w POLOmarkecie ma możliwość poznania najwyższych standardów pracy w sieci handlowej, udoskonalenia swoich umiejętności oraz zdobycia cennych doświadczeń.

Dziś zatrudniamy ponad 5 800 osób na terenie całej Polski i tym samym jesteśmy jednym z największych pracodawców w kraju.

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (7)