Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

Polkomtel Sp. z o.o.

Konstruktorska 4
02-673 Warszawa
mazowieckie, Polska
Telefon: 22 426 10 00

www.plus.pl/news/kariera

NIP: 5271037727

Przygotuj się do rozmowy

Nasz rekruter zaprosi Cię na rozmowę, jeżeli Twój profil kompetencji zawodowych wpisze się w nasze oczekiwania. Przed spotkaniem możesz także zostać poproszony o wstępny weryfikujący wywiad telefoniczny.  Zostałeś zaproszony na spotkanie? To dobra wiadomość!  Na pewno zapytamy Cię o Twoje doświadczenie i motywację, czyli dlaczego zdecydowałeś się zaaplikować. Interesuje nas również co myślisz/wiesz o sobie, co uważasz za swoje atuty, a co za obszary wymagające rozwoju. Zastanów się nad zadaniami wykonywanymi w ostatnim czasie i ciekawymi projektami, a może coś stanowiło dla Ciebie szczególne wyzwanie? 

ETAP 1

Rozmowa kwalifikacyjna

W pierwszym etapie spotkasz się z rekruterem. W czasie pandemii wszystkie spotkania odbywają się online. Kolejny etap to spotkanie z przyszłym przełożonym. Często udaje się nam połączyć te etapy w jednym dniu. Czasem proces jest nieco bardziej rozbudowany i konieczne jest ponowne spotkanie w drugim etapie.  W trakcie spotkania poznamy się wzajemnie. To także czas dla Ciebie – możesz zadać ważne dla Ciebie pytania, aby po spotkaniu mieć pełną wiedzę o stanowisku, na które aplikujesz. W przypadku stanowisk, na które ważna jest znajomość konkretnych narzędzi, możesz spodziewać się zadań merytorycznych, testów czy próbek pracy, (np. Excel, SAS, SQL itp.)  Wszystkich kandydatów prosimy o wypełnienie testu badającego rozwinięcie umiejętności społecznych i interpersonalnych, które mają znaczenie w pracy w naszej organizacji. 

ETAP 2

Nasza decyzja

W każdym przypadku informujemy o naszej decyzji. Jeśli nie zostaniesz wybrany, a Twoje kompetencje wpisują się w oczekiwania innego stanowiska zostaniesz zaproszony do udziału w innej rekrutacji.

ETAP 3

Oferta-Onboarding

Po otrzymaniu oferty zatrudnienia zostaniesz zaproszony/a do naszej platformy Onboardingowej, gdzie dowiesz sie więcej o organizacji, poznasz kolejne etapy związane ze zmianą miejsca zatrudnienia.