Dane kontaktowe

Polimex.net Spółka z o.o. Sp. k.

Św. Teresy 91c
91-341 Łódź
łódzkie, Polska

NIP: 9471960862

Polimex.net to lider w branży tkanin i dodatków krawieckich. Ponad 20 lat doświadczenia pozwoliło stworzyć firmę o międzynarodowym charakterze, która może pochwalić się szerokim i zróżnicowanym asortymentem, a przede wszystkim - dużą liczbą stałych i zadowolonych klientów. Hurtownia posiada filie w Łodzi, Poznaniu, Rzgowie i Pszczynie oraz nowoczesny sklep internetowy, który pozwala robić zakupy szybko i wygodnie. 

FloraDekora.pl

Obserwując i analizując rynek, jego trendy oraz zapotrzebowanie, Polimex.net stworzył drugą filię w Rzgowie - FloraDekora.pl - pionierską hurtownię, która w jednym miejscu łączy trzy duże branże: florystykę (w tym kwiaty żywe), dekoracje oraz artykuły party. Klienci firmowi mogą liczyć na specjalne ceny hurtowe. Z myślą o klientach indywidualnych FloraDekora.pl oferuje również możliwość dokonywania zakupów detalicznych na rodzinne uroczystości, pikniki oraz artykułów dekoracyjnych dla domu w bardzo atrakcyjnych cenach.

Oferujemy

Ciągły rozwój oraz chęć poszerzania oferty handlowej sprawia, że Polimex.net i FloraDekora.pl jest pracodawcą dającym szansę na znalezienie ciekawej i satysfakcjonującej pracy w wielu specjalnościach takich jak sprzedaż i marketing, obsługa klienta, zakupy, IT, księgowość czy HR. Pracownikom zapewniamy stabilne zatrudnienie, możliwość rozwoju kompetencji, przejrzysty system wynagradzania, benefity pozapłacowe oraz szkolenia podnoszące kwalifikacje zawodowe na każdym szczeblu organizacji.

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (2)