Dane kontaktowe

Polimex.net Spółka z o.o. Sp. k.

Św. Teresy 91c
91-341 Łódź
łódzkie, Polska

polimex.net/pl

NIP: 9471960862

Polimex.net to największy w Europie dystrybutor w branży tkanin, dodatków krawieckich i dodatków dekoracyjnych. Ponad 20 lat doświadczenia pozwoliło stworzyć firmę o międzynarodowym charakterze, która może pochwalić się szerokim i zróżnicowanym asortymentem, a przede wszystkim - dużą liczbą stałych i zadowolonych klientów.

Firma proponuje najbogatszą w Polsce ofertę surowców do produkcji odzieży, wyrobów kaletniczych i pasmanteryjnych oraz innych branż przemysłu włókienniczego. Posiada w sprzedaży kilkadziesiąt tysięcy produktów w kilkuset kolorach, w tym tkaniny, włókniny, dzianiny, podszewki, nici, zamki błyskawiczne itp. Jest przedstawicielem renomowanych firm polskich i zagranicznych.

Nasze filie znajdują się w Łodzi, Poznaniu, Rzgowie i Pszczynie.

FloraDekora.pl

Obserwując i analizując rynek, jego trendy oraz zapotrzebowanie, Polimex.net stworzył drugą markę - FloraDekora.pl - wyjątkowe połączenie trzech dużych branż: florystyki, dekoracji oraz artykułów party. Klienci firmowi mogą liczyć na specjalne ceny hurtowe. Z myślą o klientach indywidualnych FloraDekora.pl oferuje również możliwość dokonywania zakupów detalicznych na rodzinne uroczystości, pikniki oraz artykułów dekoracyjnych dla domu.

Oferujemy

Ciągły rozwój oraz chęć poszerzania oferty handlowej sprawia, że Polimex.net  jest pracodawcą dającym szansę na znalezienie ciekawej i satysfakcjonującej pracy w wielu specjalnościach takich jak sprzedaż i marketing, obsługa klienta, zakupy, IT, księgowość czy HR. Pracownikom zapewniamy stabilne zatrudnienie, możliwość rozwoju kompetencji, przejrzysty system wynagradzania, benefity pozapłacowe oraz szkolenia podnoszące kwalifikacje zawodowe na każdym szczeblu organizacji.

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (2)