Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

Polarys Polska Sp. z o.o.

ul. Rakowicka 1/20-21
31-511 Krakow
małopolskie, Polska
Telefon: 789 189 061
[email protected]

NIP: 6751595669

Poznaj Nas

Polarys Polska to centrum eksperckie międzynarodowej Grupy Polarys, utworzone w 2017 r. w Krakowie. Specjalizujemy się w Data Intelligence i rozwiązaniach z zakresu BI.

W chwili obecnej zatrudniamy blisko 20 pracowników, którzy łączą doświadczenie biznesowe z wiedzą techniczną.

Nasi konsultanci wdrożyli rozwiązania BI dla ponad 20 klientów działających w wielu różnych branżach i krajach. Rozumieją problemy i wyzwania, a także koordynują wszystkie fazy projektu - od analizy wymagań klienta, poprzez projektowanie i architekturę rozwiązania, aż po wdrożenie i utrzymanie systemu.

Stosujemy podejście, które opiera się na różnych punktach widzenia i szerokiej wiedzy naszych zespołów. Dzięki temu jesteśmy w stanie zapewnić rozwiązania, które odpowiadają na potrzeby naszch klientów i wspierają ich w codziennym działaniu.

Wierzymy, że podążanie za nowoczesnymi rozwiązaniami IT jest kluczem do sukcesu naszej firmy. Dołącz do Polarys Polska i stań się częścią wspólnej przygody!

Nasze wartości

  • Solidny zespół – Nasze słowo-klucz? Współpraca! - Nasze zespoły ściśle ze sobą współpracują razem, zapewniając sukces naszym, różnym projektom.
  • Międzynarodowa misja - Gwarantowanie satysfakcji klienta poprzez dostarczanie najbardziej odpowiednie i innowacyjnych rozwiązań.
  • Wspólne cele – Dzięki swoim 4 oddziałom i wielu międzynarodowym projektom, jesteśmy obecni w różnych krajach, na różnych kontynentach. Jednak dalej mamy wspólny cel -> rozwój.
  • Przejrzysty system zarządzania – w Polarys nie musisz martwić się o hierarchię – kiedy tylko napotkasz jakiś problem, zawsze możesz zwrócić się do swojego managera. Nie skupiamy się na budowaniu struktur, a na skutecznej komunikacji w zespołach i między nimi.

Jakich talentów szukamy

Wiemy, jak ważna jest atmosfera w miejscu pracy, dlatego osoby, które dołączają do naszego zespołu mogą liczyć na nasze wsparcie. Zapewniamy pełne wyzwań, przyjazne i rozwojowe środowisko pracy. W Polarys Polska nie będziesz się nudził - zajmą się Tobą doświadczeni kierownicy projektów, starsi specjaliści, którzy podzielą się swoją rozbudowaną wiedzą, oraz genialni, wspierający współpracownicy. Sprawdź kogo teraz szukamy!

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (2)