Dane kontaktowe

Polaris Poland Sp. z o.o.

Ul. Wspólna 12
45-837 Opole
opolskie, Polska

NIP: 5252541287

Dołącz do Polaris Poland:

ETAP 1

Przesłanie aplikacji

Wybierz interesującą Cię ofertę pracy i wyślij swoje CV. Aktualne oferty pracy znajdziesz na portalu pracuj.pl, możesz również zaaplikować spontanicznie wysyłając swoje zgłoszenie na adres [email protected]

ETAP 2

Analiza

Na tym etapie analizujemy Twoją aplikację, jeśli Twoje doświadczenie zawodowe oraz kompetencje będą odpowiednie, możesz spodziewać się telefonu od naszego rekrutera Tomka - https://cutt.ly/ProfilTomka, który zadzwoni do Ciebie z propozycją spotkania. Jeżeli Twoja aplikacja nie będzie dopasowana do stanowiska, również damy Ci o tym znać, abyś mógł aplikować na inne nasze ogłoszenia w przyszłości.

ETAP 3

Spotkanie

Na tym etapie będziesz mieć możliwość poznania firmy oraz swojego potencjalnego przełożonego, który będzie obecny podczas rozmowy. Jest to najlepszy czas aby lepiej poznać zakres obowiązków i dopytać o rzeczy dla Ciebie istotne. Spotkania zazwyczaj odbywają się w siedzibie firmy w Opolu ale nie mamy nic przeciwko rozmowom prowadzonym za pośrednictwem telefonu lub wideokonferencji, dopasujemy się do Twoich możliwości. Część stanowisk wymagać może też kolejnego spotkania w którym będziesz mieć przyjemność poznać swoich bliskich współpracowników ze Stanów Zjednoczonych.

ETAP 4

Decyzja

W tym etapie przekażemy Ci informację zwrotną, niezależnie od tego czy będzie to informacja pozytywna czy też negatywna. Masz prawo wiedzieć dlaczego nie zostałeś/aś wybrana i my to szanujemy. Jeżeli natomiast będziemy „Na Tak”, skontaktujemy się z Tobą w celu przedstawienia oferty współpracy i warunków zatrudnienia.

ETAP 5

Witamy w Polaris!

Jeśli zaakceptujesz naszą propozycję, widzimy się w najbliższym czasie na naszym Onboardingu, który rzeczowo opowie Ci o naszych najważniejszych wartościach oraz wprowadzi Cię w świat Polarisa. Mamy nadzieję, że będzie Ci się z nami dobrze pracowało!