Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

Poland Workforce Sp. Z O.O. S.K.A.

ul. M. Nenckiego 136A
52-223 Wrocław
dolnośląskie, Polska
Telefon: +48 71 36 81 808
[email protected]

www.polandworkforce.com

NIP: 701-03-53-152

Agencja pracy tymczasowej z doświadczeniem

Poland Workforce od 2005 roku działa na europejskim rynku pracy tymczasowej. W naszej agencji znajdziesz oferty pracy z Francji, Niemiec, Holandii i z Polski. Nasza siedziba mieści się we Wrocławiu, posiadamy też punkty rekrutacyjne w Warszawie i na Podkarpaciu. Oferujemy pracę w branży budowlanej, przemysłowej, konstrukcyjnej i turystycznej. Pomagamy też w organizacji eventów.

Pracownik jest najważniejszy

Zadowolenie naszych pracowników jest kluczowe - to dzięki Waszemu zaangażowaniu mamy wiernych partnerów biznesowych. Kandydatom poszukującym zatrudnienia oferujemy legalną, ciekawą pracę tymczasową z pełnymi świadczeniami pracowniczymi oraz atrakcyjnym wynagrodzeniem w interesujących lokalizacjach. Każdy z pracowników może liczyć na pomoc swojego opiekuna i asystę na każdym etapie zatrudnienia. Zapraszamy Cię do współpracy!

JAKOŚĆ DO USŁUG

Nasza firma od początku narzuca sobie wysokie standardy, doceniła to Główna Inspekcja Pracy oceniając Poland Workforce jako wzorcową agencję pracy delegującą za granicę. Wnikliwa znajomość przepisów prawnych jest niezbędna w tej branży. Swoje kompetencja staramy się wykorzystać również działając społecznie. Angażujemy się w walkę o prawa delegowanych pracowników, nasi eksperci konsultowali dyrektywę unijną 2014/67/UE. Udzielaliśmy się też w komisji trójstronnej w sporze z ZUSem.

Jesteśmy dumni z tego, że nasza firma otrzymała tytuł Diamentu Forbesa 2020 – to ukoronowanie kilku ostatnich lat ciężkiej pracy. To wyróżnienie otrzymują firmy, które wyróżniają się na rynku dynamicznym rozwojem i brakiem negatywnych zdarzeń prawnych.

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (4)