Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

Podravka Polska Sp. z o.o.

ul. Cypryjska 72
02-761 Warszawa
mazowieckie, Polska
Telefon: +48 22 4273010
Fax: +48 22 4273039
[email protected]

www.podravka.pl

NIP: 5981449907

Lider na rynku

Podravka jest liderem na rynku przypraw oraz przetworów warzywnych, nie tylko w Polsce, ale i na całym świecie. Źródłem naszego sukcesu jest zaufanie naszych Klientów. Nasze produkty są obecne w polskich kuchniach od ponad 60 lat i już trzeci pokolenie Konsumentów docenia ich jakość i smak. Wierzymy, że to budowanie stabilnych i trwałych relacji z Pracownikami i Konsumentami jest fundamentem naszych osiągnięć.

Jesteśmy obecni na pięciu kontynentach, ale zachowaliśmy rodzinną atmosferę

Naszym Pracownikom gwarantujemy stabilność zatrudnienia, możliwości rozwoju oraz rodzinną, serdeczną atmosferę w miejscu pracy. Doceniamy zaangażowanie i skupiamy się na indywidualnym rozwoju naszych pracowników w oparciu o zachowaniu równowagi pomiędzy pracą a życiem osobistym.

Zapewniamy Pracownikom możliwość podnoszenie kwalifikacji i nabywanie umiejętności, dzięki bogatemu pakietowi szkoleń i wsparciu na każdym etapie kariery. Wystarczy wspomnieć, że większość awansów w naszej firmie, to awanse wewnętrzne. Wierzymy w naszych Pracowników, tak samo jak wierzymy w nasze produkty!

Nasze wartości

Wartościami przewodnimi Podravki są ciągłe udoskonalanie naszych produktów, szacunek wobec Klientów i Pracowników, wspólne dążenie do celu jakim jest dostarczenie produktów najwyższej jakości, zdrowych i naturalnych. Naszą misją jest dalsze kształtowanie gustów oraz upodobań kulinarnych Polaków. Zależy nam, aby Kandydaci, którzy chcą do nas dołączyć podzielali wartości, którymi się kierujemy.

Gdzie możesz dla nas pracować?

W całej Polsce! Nasze biuro zlokalizowane jest w Warszawie, ale Przedstawiciele Handlowi oraz Kierownicy Regionalni pracują w całej Polsce.

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (1)