Dane kontaktowe

PLUS BANK S.A.

Al. Stanów Zjednoczonych 61A
04-028 Warszawa
mazowieckie, Polska
[email protected]

plusbank.pl

O PLUS BANK S.A.

PLUS BANK S.A. (wcześniejsza nazwa: INVEST-BANK S.A.), to jeden z pierwszych polskich banków. Bank funkcjonuje na rynku usług finansowych od 1991 roku. Ponad dwudziestosiedmioletnia obecność w sektorze finansowym w połączeniu z najnowszymi rozwiązaniami technologicznymi, które oferujemy we współpracy ze strategicznymi partnerami, tj. Polkomtelem Sp. z o.o. i Cyfrowym Polsatem, pomagają nam zapewnić zróżnicowaną, bezpieczną i profesjonalną ofertę usług dla naszych Klientów.

PLUS BANK S.A. jest bankiem uniwersalnym, z ofertą bankowości tradycyjnej a dla klientów ceniących sobie mobilny aspekt bankowości osobistej, również bankowości mobilnej. Z usług Banku można korzystać w sieci Wspólnych Punktów Sprzedaży oraz Autoryzowanych Punktach Sprzedaży Cyfrowego Polsatu.

PLUS BANK S.A. jest bankiem polskim, z polską strukturą właścicielską, powstałym na kapitale polskim, który nie posiada zależności i powiązań z bankami zagranicznymi. Bank aktywnie uczestniczy w działaniach o charakterze społecznym, współpracując z Fundacją Polsat od 1996 roku, wspierając jej statutową działalność, a tym samym szczytne cele charytatywne.

 

CZŁONKOWIE GRUPY

PLUS BANK S.A. należy do Grupy Kapitałowej Podmiotów, których właścicielem jest Zygmunt Solorz-Żak. W skład  tej grupy medialno - finansowej wchodzą m.in. operator sieci Plus, największa polska telewizja komercyjna – Polsat, Teleudio, Ipla, Cyfrowy Polsat, Zespół Elektrowni Pątnów – Adamów - Konin. Dzięki efektowi synergii podmioty należące do Grupy są w stanie dostarczać swoim Klientom kompleksowe usługi
o najwyższej jakości.

W skład Grupy Kapitałowej PLUS BANK S.A. wchodzą IB Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych S.A., Centrum Szkolenia i Zarządzania Nieruchomościami sp. z o.o., Paszport Korzyści sp. z o.o., Rzemieślniczy Dom Towarowy Sp. z o.o. w likwidacji, Staropolski Dom Inwestycyjny Sp. z o.o.

Misja Banku: „Bank działający bezpiecznie i nowocześnie, budujący wiarygodne i długotrwałe relacje z Klientami.”

Wizja Banku: „Jesteśmy profesjonalnym partnerem Klienta w realizacji celów osobistych i biznesowych, oferującym usługi korzystne, dostępne i zrozumiałe.”

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (23)