Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

PLAY (P4 Sp. z o.o.)

Taśmowa 7
02-677 Warszawa
mazowieckie, Polska

www.play.pl

Proces rekrutacji dla 'Sieć Sprzedaży'

ETAP 1

Odpowiadasz na nasze ogłoszenie?
Starannie przygotuj CV –czytamy je wnikliwie!

ETAP 2

Po kliknięciu „Aplikuj” - wypełnij formularz internetowy. Podaj w nim swoje dane i informacje o oczekiwaniach finansowych, dyspozycyjności, gotowości do pracy zmianowej. Pamiętaj też o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych.

ETAP 3

Jeśli Twoje CV nas zainteresuje, zadzwonimy do Ciebie, żeby porozmawiać o Twoim doświadczeniu i motywacji. Jeśli rozmowa przebiegnie pozytywnie, zaprosimy Cię na spotkanie.

ETAP 4

Na pierwszym spotkaniu porozmawiamy o Tobie, Twoich oczekiwaniach, o nas, o stanowisku na które aplikujesz i warunkach jakie możemy Ci zaoferować.
Możliwe, że na tym etapie poprosimy Cię o wykonanie zadania lub analizę przykładowej sytuacji biznesowej.
W zależności od liczby kandydatów możemy zaprosić Cię też na spotkanie grupowe, w trakcie którego będziesz mieć okazję rozwiązywać zadania wspólnie z innymi uczestnikami.

ETAP 5

Zależnie od stanowiska, które Cię interesuje, mogą pojawić się jeszcze jedno lub dwa spotkania. Jedno z nich może się odbyć w potencjalnym miejscu pracy, żebyś mógł/ mogła upewnić się, czy Twoje wyobrażenia pokrywają się z rzeczywistością.

ETAP 6

Telefonicznie lub e-mailem poinformujemy Cię o wyniku Twojej rekrutacji.

Proces rekrutacji dla 'Pozostałe zespoły'

ETAP 1

W odpowiedzi na wybrane ogłoszenie prześlij nam CV z informacjami o swoich dotychczasowym doświadczeniach i osiągnięciach.

ETAP 2

Z kandydatami, którzy nas zainteresują, skontaktujemy się telefonicznie. Porozmawiamy o Twoim doświadczeniu zawodowym, możemy też poprosić Cię o rozwiązanie przesłanych przez nas testów. Jeśli rozmowa przebiegnie pozytywnie, zaprosimy Cię na spotkanie.

ETAP 3

W pierwszym spotkaniu zazwyczaj bierze udział osoba z działu HR, czasem również bezpośredni przełożony. Podczas spotkania poprosimy Cię o opowiedzenie o swoich doświadczeniach zawodowych, tym co Ciebie ważne w pracy, planach na najbliższą przyszłość. Interesuje nas co wiesz i potrafisz, ale także jakim człowiekiem jesteś. Na tym etapie zdarza się również, że prosimy o rozwiązanie testu, przeanalizowanie sytuacji biznesowej lub odegranie scenki biznesowej.

Zależnie od stanowiska, które Cię interesuje, możemy zaprosić Cię na jeszcze jedno lub dwa spotkania, do których dołączą nasi eksperci lub osoby z potencjalnego zespołu.

ETAP 4

Telefonicznie lub e-mailem poinformujemy Cię o wyniku Twojej rekrutacji.