Dane kontaktowe

PLASTIC OMNIUM Auto Inergy Poland Sp. z o.o.

Budowlana 28
20-469 Lublin
lubelskie, Polska
Telefon: 81 44 50 600
[email protected]

www.plasticomnium.com

O FIRMIE

Dywizja Auto Inergy jest częścią międzynarodowego koncernu Plastic Omnium. Jesteśmy wiodącym dostawcą plastikowych układów paliwowych i systemów zarządzania płynami dla producentów samochodów niemalże wszystkich marek. Specjalizujemy się także w projektowaniu i produkcji systemów AdBlue związanych z kontrolą emisji zanieczyszczeń.

Zakład Plastic Omnium Auto Inergy Poland w Lublinie zajmuje się produkcją systemów paliwowych oraz systemów SCR (selective catalictic reduction)  związanych z kontrolą emisji zanieczyszczeń dla kluczowych koncernów motoryzacyjnych takich jak Volkswagen Group, General Motors, Toyota, Ford, Chrysler, PSA, Suzuki. W Lublinie zlokalizowane jest również dynamicznie rozwijające się biuro konstrukcyjne, zajmujące się projektowaniem systemów paliwowych oraz systemów SCR,  a także dział konstrukcji maszyn przemysłowych i oprzyrządowania specjalnego.

Nasza działalność operacyjna nakierowana jest na dostarczanie innowacyjnych rozwiązań o najwyższej jakości, a bezpieczeństwo użytkownika końcowego jest dla nas absolutnym priorytetem.

Lubelski zakład Plastic Omnium powstał w 1999 roku. Dynamiczny rozwój od 2012 roku zarówno produkcji jak i struktur spowodował, że jest to obecnie największy zakład w Dywizji Auto Inergy zatrudniający ponad 500 pracowników.

ZOBACZ JAK PRACUJEMY W LUBLINIE