Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

Plast-Met Automotive Systems Sp. z o.o.

ul. Bartosza Głowackiego 21
32-300 Olkusz
małopolskie, Polska
Telefon: 32 745 66 22
[email protected]

plast-met.com

NIP: 6372197568

Poznaj nas

Jesteśmy rodzinną firmą z wyłącznie polskim kapitałem, z ponad ponad 35-letniem doświadczeniem w dziedzinie tłocznictwa i budowania dla branży motoryzacyjnej. Pracujemy w innowacyjnym środowisku technologicznym. Naszym głównym zasobem jest energiczny zespół specjalistów.

NASZA STRATEGIA

Główną strategią jest wewnętrzne scentralizowanie łańcucha procesów programistycznych w celu zaoferowania pełnego zakresu usług:

 • projektowanie części
 • projektowanie procesów
 • analiza FEM
 • prototypowanie
 • projektowanie narzędzi
 • budowa narzędzi
 • tłoczenie
 • spawanie i montaż

ŚRODOWISKO

Dzięki podejściu do ciągłego doskonalenia istniejących procesów i dążeniu do inwestowania w przyszłe technologie nieustannie się rozwijamy, koncentrując się na produkcji przyjaznej dla środowiska, która jest kluczowym czynnikiem w polityce firmy.

Przyjazny i krótki proces rekrutacji

Ludzie stanowią nasz potencjał, dlatego zatrudniamy osoby, których umiejętności, wiedza i profesjonalizm pozwalają Spółce Plast-Met utrzymywać pozycję niekwestionowanego lidera w dziedzinie tłocznictwa dla branży motoryzacyjnej. 
Poszukujemy zarówno osób młodych, wykształconych, chcących rozwijać się razem z nami, jak i wysoko wykwalifikowanych specjalistów z wieloletnim doświadczeniem. 
Zależy nam w szczególności na osobach z wykształceniem technicznym, swobodnie porozumiewających się w języku angielskim.

ETAP 1 - Bezpieczeństwo danych osobowych

Ochrona danych osobowych jest jedynym z naszych najważniejszych priorytetów. Powierzone dane przetwarzamy w sposób odpowiedzialny, ograniczając listę osób, które mają do nich dostęp. Postępujemy w sposób zgodny z obowiązującymi regulacjami prawnymi (RODO). Twoje dane osobowe są u nas bezpieczne. Gwarantujemy tajemnicę rekrutacji.

ETAP 2 - Aplikacja

Zapraszamy do odwiedzenia zakładki kariera na naszej stronie internetowej, na której znajdują się wszystkie aktualne oferty pracy. Dodatkowo zamieszczamy oferty na portalu pracuj.pl. 
W ogłoszeniach umieszczamy wszystkie najważniejsze informacje na temat oferty.

ETAP 3 - Selekcja nadesłanych CV

Przesłane aplikacje przeglądamy dokładnie, analizując czy Kandydat spełnia kwalifikacje na dane stanowisko. Dotychczasowe doświadczenie jest dla nas ważne, ale nie oznacza to, że nie widzimy potencjału w osobie, która nie pracowała wcześniej w danym charakterze. Jesteśmy Firmą otwartą na Kandydatów, którzy dopiero wchodzą na rynek pracy.

ETAP 4 - Spotkanie rekrutacyjne

Spotkanie, na które zapraszani są wybrani Kandydaci, odbywa się z udziałem przedstawiciela Działu Personalnego oraz Managera Działu, do którego prowadzona jest rekrutacja. Jego celem jest weryfikacja wymaganych kompetencji, wiedzy merytorycznej, sprawdzenie znajomości języka angielskiego, poznanie zainteresowań i oczekiwań kandydatów. Dokładamy wszelkich starań, aby ograniczyć liczbę spotkań z Kandydatem do jednego.

ETAP 5 - Informacja zwrotna

Jeżeli jesteśmy zainteresowani podjęciem współpracy kontaktujemy się z Kandydatem w celu ustalenia szczegółów dotyczących rozpoczęcia współpracy. 
Osoby, których nie zdecydowaliśmy się zatrudnić, informujemy o tym drogą mailową lub telefoniczną.

Benefity

SZKOLENIA I ROZWÓJ

 • Każdemu z pracowników oferujemy pakiet szkoleń wewnętrznych i zewnętrznych adekwatnych do bieżących potrzeb.  Dążymy do tego, aby współpracą z nami usatysfakcjonowani czuli się nie tylko specjaliści na wczesnych etapach kariery zawodowej, ale również bardzo doświadczeni menedżerowie.
 • Umożliwiamy dostęp do nowoczesnych narzędzi i metodologii stosowanych według najwyższych standardów.
 • Gwarantujemy dynamiczną pracę w międzynarodowym środowisku. 

POLITYKA WYNAGRODZEŃ

 • Dbamy o transparentność wynagrodzeń, w tym systemu premiowego, wiemy bowiem, że zaangażowanie i pracę w wysokim standardzie trzeba wynagrodzić. 

PAKIET SOCJALNY

Pracując w Plast-Met możesz skorzystać z:

 • prywatnej opieki medycznej (Medicover)
 • dofinansowanego karnetu MultiSport
 • ubezpieczenia grupowego

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (1)