Dane kontaktowe

PLANNING & CAD DESIGN SP Z O O

Dąbrowskiego 7
42-202 Częstochowa

NIP: 5732847460

KIM JESTEŚMY?

Tworzymy grupę techników oraz inżynierów, którzy zajmują się planowaniem i konstrukcją fasad ze szkła jak i metalu. Od roku 2001 z dwuosobowej działalności "Biuro projektów Dekowski" rozwinęliśmy się do zespołu ludzi tworzących biura inżynierskie z siedzibami w Niemczech i Polsce.

Nasza aktywność obejmuje wszystkie fazy planowania i konstrukcji w obszarze fasad oraz okien. Specjalizujemy się w konstruowaniu skomplikowanych, wielopowierzchniowych geometrii  w najnowszej technologii 3D. Od rozpoczęcia naszej działalności zrealizowaliśmy ponad 110 obiektów na całym świecie. 

TEAMWORK JAKO MACHINA NASZEJ FIRMY

Nasze motto, którym się kierujemy to  „Razem jako teamwork – tworzymy więcej”. Jak to się przekłada na pracę u nas? Dosłownie! Pracujemy wszyscy w teamach, tworząc najlepszą grupę wspierającą i motywującą się - tworzymy najlepsze projekty na całym świecie. Zasada ta, którą kierujemy się w naszym biurze potwierdza, ale też utwierdza nas w przekonaniu, że w grupie siła. Tworząc  z niej silny fundament stała się cenną machiną, która napędza naszą firmę na niedościgniony dotąd rozwój.

Z roku na rok przeskakujemy kolejne piętra naszego własnego projektu i zawdzięczamy to wszystko naszą sumienną pracą oraz ludziom, z którymi razem to wszystko tworzymy. Dla nas pracownik stanowi inwestycję zamiast kosztu a zadowoleni pracownicy to zadowolona firma. Dlatego chcąc więcej, tworzymy więcej – razem jako teamwork!

Więcej o nas: http://pl.plan-cad.eu/