Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

PKP Intercity

Aleje Jerozolimskie 142 a
02-305 Warszawa
mazowieckie, Polska

NIP: 5262544258

Poznaj nas

PKP Intercity to lider rynku przewozów pasażerskich, uruchamiający ok. 380 pociągów dziennie. Łączy centra miast oraz ośrodki turystyczne, a także umożliwia wygodne podróżowanie po Europie. Oferuje atrakcyjne ceny biletów, konkurencyjne czasy podróży i komfort pociągów.

PKP Intercity to miejsce, które łączy doświadczenie z młodzieńczym entuzjazmem. To tu spotykają się ambicje młodego pokolenia z budowaną od wielu lat tradycją i wiedzą, aby wspólnie tworzyć organizację, która wychodzi naprzeciw potrzebom pasażera, jednocześnie zapewniając przyjazne miejsce pracy swoim pracownikom.

PKP INTERCITY TO MIEJSCE DLA CIEBIE!

PKP Intercity to miejsce pracy nie tylko maszynistów czy konduktorów, ale również licznego grona specjalistów, którzy na co dzień zajmują się rozkładami jazdy, zagadnieniami finansowymi, podatkowymi, prawnymi, tworzeniem i realizacją strategii, rozwijaniem naszej załogi, budowaniem przyjaznego środowiska pracy oraz dbaniem o to, by wypłata była zawsze na czas! Swoje miejsce mają tu również osoby, które rozwijają firmową aplikację mobilną, realizują inne, ciekawe projekty IT, tworzą ofertę, a także te, które dzień i noc ciężko pracują, aby zapewnić bezpieczeństwo naszym Podróżnym.

PKP Intercity daje przede wszystkim możliwość zdobycia cennego doświadczenia, współpracy z najlepszymi praktykami na rynku kolejowym oraz możliwość łączenia pracy z pasją. PKP Intercity jest pełne wyzwań na wielu poziomach rozwoju zawodowego – od praktyk studenckich po pełnienie funkcji menedżerskich. Dołącz do nas już dziś!

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (8)