Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

PKP Energetyka S.A.

Hoża 63/67
00-681 Warszawa
mazowieckie, Polska

www.pkpenergetyka.pl/O-PKP-Energetyka/Kariera/Staz

NIP: 5262542704

POZNAJ NAS

Grupa Kapitałowa PKP Energetyka to MOCny i zgrany zespół ludzi, którego celem jest dostarczanie najwyższej jakości usług.

  • Posiadamy własną sieć dystrybucyjną na terenie całego kraju
  • Utrzymujemy i budujemy sieć trakcyjną
  • Jesteśmy liderem w sprzedaży energii trakcyjnej dla przewoźników kolejowych

Od 2015 roku jesteśmy spółką prywatną, a naszym właścicielem jest fundusz CVC Capital Partners.

Działamy zgodnie z naszym WARTOŚCIAMI, konsekwentnie wdrażając nowoczesne rozwiązania technologiczne podnoszące jakość i bezpieczeństwo, budując angażujące miejsce pracy i wpływając na efektywność prowadzonej działalności.

CZY WIESZ, ŻE?

W ramach Grupy Kapitałowej działamy w kilku obszarach biznesowych.

W ramach PKP Energetyka:
- Centrala
- Odział Dystrybucja
- Oddział Usługi
- Oddział Obrót
- Oddział Paliwa
- Zakład Robót Energetycznych

oraz nasze spółki:
- PKP Energetyka Obsługa
- PKP E Holding
- PKP Energetyka CUW (Centrum Usług Wspólnych w Łodzi)
- Railen

Czy jadąc pociągiem zastanawiacie się kto i co sprawia, że możecie bezpiecznie podróżować? Dużą część bierzemy na siebie my!

CO NAS WYRÓŻNIA?

ZA CO NAS WYRÓŻNIAJĄ I DOCENIAJĄ

Wyjątkowe środowisko pracy, dbałość o pracowników i ich rozwój, oraz dążenie do ciągłego doskonalenia praktyk związanych z zatrudnieniem zostały docenione i od 2019 corocznie zdobywamy prestiżową certyfikację Top Employer. Ten tytuł symbolizuje nie tylko nasze wyjątkowe środowisko pracy, ale także nasze zobowiązanie do dalszego rozwoju, dzięki czemu możemy stawać się coraz lepszym pracodawcą.

PKP Energetyka została wyróżniona także w 40 edycji Raportu CSR za przeprowadzenie udanej transformacji firmy z poszanowaniem jej zasobów intelektualnych i kapitału ludzkiego. Docenione zostało to, że decydując się na zmiany w strukturze organizacyjnej i zarządczej spółka postawiła przede wszystkim na współpracę i dialog z pracownikami.

PKP Energetyka otrzymała w roku 2018 nagrodę główną 2018 KAIZEN Awards Poland Kaizen Institute Consulting Group, Ltd. w uznaniu za wybitne, innowacyjne i skuteczne wdrożenie metodologii #Kaizen”. Koncepcję Kaizen wdrożyliśmy m.in. angażując wszystkich naszych pracowników w stałe poszukiwanie pomysłów udoskonalenia wszelkich obszarów działalności PKP Energetyka.

W 2018 rok otrzymaliśmy nagrodę „Orzeł Innowacji” dla PKP Energetyka. Zintegrowany System Zapewnienia Sprawności Sieci Trakcyjnej okazał się najlepszy w kategorii „Innowacje organizacyjne”.

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (46)