Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

PKO Bank Polski S.A.

Puławska 15
02-515 Warszawa
mazowieckie, Polska

www.pkobp.pl

NIP: 5250007738

REKRUTACJA

Cechuje Cię dynamika w działaniu, entuzjastyczne podejście do pracy i chcesz mieć satysfakcję z osiąganych celów? Jeżeli TAK, usiądź wygodnie i zobacz, jakie możliwości, perspektywy i oferty czekają na Ciebie!

W PKO Banku Polskim dbamy o to, aby każdy dzień w pracy był dla Ciebie dobry. Doceniamy efektywną współpracę i wspieramy rozwój pracowników. Tworzymy pozytywną atmosferę już od momentu złożenia aplikacji!

Aktualne ogłoszenia znajdziesz w zakładce Oferty Pracy na portalu pracuj.pl oraz na naszej stronie internetowej www.pkobp.pl/kariera.

ETAP 1

APLIKACJA

Jeżeli któraś z naszych ofert wzbudzi Twoje zainteresowanie, aplikuj online. Możesz zostać poproszony o uzupełnienie krótkiego formularza osobowego. Nie zapomnij wspomnieć w CV o swoich dotychczasowych osiągnięciach, ukończonych szkoleniach oraz zdobytych umiejętnościach.

ETAP 2

SELEKCJA

Twoja aplikacja zostanie przeanalizowana przez Zespół HR i skonsultowana z managerem zespołu do którego chcesz dołączysz. Jeżeli spełniasz wyznaczone w ogłoszeniu wymagania, skontaktujemy się z Tobą telefonicznie.

ETAP 3

SPOTKANIE

Jest to etap, w którym się poznajemy. Czasami zdarza się, że rozmowa jest dwuetapowa. Zazwyczaj biorą w niej udział rekruter oraz osoba, do zespołu której masz dołączyć. W jej trakcie możesz zostać poproszony o wykonanie zadania, ale uprzedzimy Cię o tym przed spotkaniem.

ETAP 4

DECYZJA

Wiemy jak ważna jest informacja zwrotna, dlatego kontaktujemy się ze wszystkimi osobami, które wzięły udział w spotkaniach rekrutacyjnych. Jeżeli z sukcesem zakończysz poprzednie etapy rekrutacji, złożymy Ci ofertę.

ETAP 5

DZIEŃ DOBRY W PRACY

Witamy na pokładzie! Jesteś już pracownikiem PKO Banku Polskiego. Pierwszego dnia czeka Cię dzień pełen wrażeń -  Welcome Day, podczas którego dowiesz się, jak funkcjonuje nasz bank oraz poznasz najciekawsze fakty związane z jego rozwojem. Wprowadzimy Cię we wszystkie szczegóły dotyczące pracy biura oraz kwestii organizacyjnych. Pierwszego dnia poznasz też swój nowy zespół.