Dane kontaktowe

PKF Consult

ul. Orzycka 6, lok. 1B
02-695 Warszawa
mazowieckie, Polska
Telefon: +48 22 560 76 50
[email protected]

www.pkfpolska.pl

O firmie:

PKF w Polsce od 25 lat prowadzi działalność rachunkowo-księgową oraz zajmuje się doradztwem podatkowym i doradztwem w zakresie prowadzenia działalności gospodarczej i zarządzania. Prowadzimy działalność międzynarodową, jednocześnie mając już ugruntowaną pozycję na rynku polskim.

Jako firma doradcza i audytorska pomagamy Klientom rozwiązywać ich problemy biznesowe. Pokazujemy jak usprawnić działalność według najlepszych światowych wzorców, a także jak dostosować ją do wymogów prawnych aby uzyskać przewagę konkurencyjną.

W Polsce zatrudniamy na podstawie umowy o pracę 170 osób w 7 biurach w: Warszawie, Łodzi, Poznaniu, Gdańsku, Wrocławiu, Opolu i Katowicach.

PKF Consult jest autoryzowanym pracodawcą ACCA.

Łączy nas to, co nas wyróżnia!

Zaangażowanie: jesteśmy zorientowani na pracę zespołową - wiemy, że przeciwstawienie różnych punktów widzenia prowadzi do najlepszego rozwiązania.

Spójność: konsensus i umiejętność efektywnego dyskutowania zagadnienia sprawia, że problemy stają się wyzwaniami. Dodatkowo, wspólnie osiągnięty cel sprzyja integracji członków zespołu PKF, co zwiększa efektywność naszej pracy.

Elastyczność: cenimy samodoskonalenie i rozwój członków naszego zespołu oraz ich umiejętność dostosowywania się do zmieniającej się sytuacji.

Misja: dostarczenie rzetelnej, profesjonalnej informacji pozwalającej klientom na obniżenie ryzyka gospodarczego i finansowego. 

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (7)