Dane kontaktowe

PKC GROUP POLAND Sp. z o.o.

Radomska 86
27-200 Starachowice

NIP: 5252437638

O nas

PKC Group jest zaufanym i uznanym partnerem w globalnym przemyśle transportowym oraz preferowanym dostawcą wiodących globalnych marek pojazdów użytkowych i taboru szynowego. Firma jest częścią Samvardhana Motherson Group, jednego z 26 największych dostawców motoryzacyjnych na świecie. 

Dzięki naszej światowej sieci usług i produkcji, jesteśmy wszędzie tam, gdzie potrzebują nas nasi klienci. Nasze fabryki zlokalizowane są w Brazylii, Chinach, Estonii, Finlandii, Niemczech, Litwie, Meksyku, Polsce, Rosji, Serbii i w USA. 

PKC GROUP Poland ma swoją siedzibę w Starachowicach. Firma posiada zakład produkcyjny o łącznej powierzchni ok. 24 tys. m². Zatrudnia blisko 2100 pracowników, stając się w ten sposób jednym z  największych pracodawców w regionie. Wśród naszych klientów znajdują się takie firmy jak: Man, Paccar, Scania oraz Volvo.

Starachowicki oddział PKC Group cechuje profesjonalizm i wysoka jakość, co zostało potwierdzone między innymi certyfikatami jakości : ISO TS 16949:2009, ISO 14001:2015, ISO 9001:2015, IATF

Polska lokalizacja zapewnia wsparcie europejskim centrom inżynieryjnym PKC, realizującym projekty europejskich i światowych producentów samochodów ciężarowych. Każdego dnia nasi inżynierowie zajmują się projektowaniem, opracowywaniem dokumentacji techniczno-konstrukcyjnej oraz zarządzaniem projektami od fazy projektowej aż do seryjnej produkcji.

Kariera w PKC Group

PKC Group Poland oferuje wiele możliwości rozwoju zawodowego. W międzynarodowym, dynamicznym środowisku, koncentrujemy się na ciągłym doskonaleniu naszej działalności i usług.

Jesteśmy przekonani, że wykwalifikowani i zaangażowani pracownicy są podstawą każdego sukcesu. Wierzymy, że pracując dla PKC Group Poland, nasi pracownicy zyskują cenne doświadczenie, podnoszą swoje kwalifikacje, realizują się zawodowo oraz zyskują przyjaciół.
Stale poszukujemy nowych talentów, którzy doceniają wartości pracy zespołowej, odpowiedzialności, wzajemnego szacunku i pozytywnego klimatu w miejscu pracy.
W zamian oferujemy atrakcyjne warunki pracy oraz możliwości rozwoju w międzynarodowym środowisku.

Poszukujemy osób dynamicznych, kreatywnych, posługujących się językiem angielskim, biegle obsługujących komputer. Chętnie podejmujemy rozmowy z kandydatami zainteresowanymi dalszą karierą i rozwojem w kierunku produkcji, inżynierii, logistyki, jakości, sprzedaży. Oferujemy również miejsca pracy dla pracowników produkcji, monterów, magazynierów i operatorów maszyn.

Jeśli myślisz o błyskotliwej karierze i pragniesz aktywnie uczestniczyć w rozwoju w międzynarodowej organizacji, to zapraszamy Cię do aplikowania do nas.

Proces rekrutacyjny – czego możesz się spodziewać?

Proces rekrutacyjny w PKC Group składa się, w zależności od stanowiska, z dwóch lub trzech etapów.

Po otrzymaniu aplikacji kontaktujemy się z wybranymi osobami i przeprowadzamy wstępne rozmowy telefoniczne.

Na kolejnym etapie spotykamy się z wybranymi kandydatami na rozmowach bezpośrednio w naszej firmie. W rozmowie uczestniczy pracownik działu personalnego oraz kierownik wybranej komórki organizacyjnej.

W zależności od stanowiska, kandydat może zostać poproszony o wypełnienie dodatkowych testów sprawdzających predyspozycje osobowe lub konkretne umiejętności wymagane na danym stanowisku, np. obsługi MS Excel, innych programów specjalistycznych czy umiejętności językowe.

Podczas rekrutacji na stanowiska wyższego szczebla, etapem finalnym jest dodatkowo rozmowa z HR Managerem lub Dyrektorem Zakładu. 

Finalnemu kandydatowi wybranemu w procesie rekrutacji składamy ofertę zatrudnienia i uzgadniamy warunki. Następnie przeprowadzamy przez proces zatrudnienia oraz oferujemy program wdrożenia i szkolenie wstępne.

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (13)