Dane kontaktowe

Piekuś sp. z o.o. sp. komandytowa

Nowa 2b
88-100 Inowrocław
kujawsko-pomorskie, Polska
[email protected]

NIP: 5562436231

POZNAJ NAS

33 lata na polskim rynku, 30 sklepów firmowych  zlokalizowanych w województwie kujawsko-pomorskim i wielkopolskim, 2 restauracje i całe mnóstwo zadowolonych Klientów robiących codziennie zakupy w naszych sklepach… Do tego masa wypieczonych bułek, chlebów, ciast i ugotowanych pysznych dań.  A to wszystko dzięki naszym Pracownikom! To właśnie Oni – działając w zespole, pracując z pasją, podążając za potrzebami Klientów, troszcząc się o innych – tworzą sukces firmy Piekuś! Bo sukces tworzą ludzie. 

Szukasz stabilnej pracy z pewnym wynagrodzeniem i benefitami dla Ciebie i Twojej rodziny?
Zobacz co możemy Ci zaproponować w zakładce Oferty pracy.

Nasze Wartości

PASJA 
zaangażowani całym sercem i umysłem

SZACUNEK

pozytywnie nastawieni i uprzejmi wobec innych osób

STABILIZACJA

poczucie bezpieczeństwa jest dla nas bardzo ważna

ODPOWIEDZIALNOŚĆ

dotrzymujemy słowa

ROZWÓJ

gwarantujemy przestrzeń do rozwoju potencjału i talentów

Piekuś to my!

Dowiedz się co mówią pracownicy o firmie oraz poznaj  historie jak zaczęła się ich przygoda z Piekusiem.
 

„Po wielu latach pracy w branży jubilerskie i odzieżowej postanowiłam spróbować swoich sił w nowo otwieranym sklepie firmowym Piekuś przy ul. Szosa Lubicka w Toruniu. W 2014 roku pomyślnie przeszłam proces rekrutacyjny i po okresie szkoleniowym zostałam pracownikiem firmy. Szansę, którą otrzymałam szybko zamieniłam w sukces. Ze stanowiska kasjer-sprzedawca, stałam się Liderem, a następnie Kierownikiem sklepu firmowego. Na co dzień jestem osobą komunikatywną, szybko uczącą się nowych rzeczy oraz otwartą na nowe wyzwania. Firma Piekuś doceniła mnie i zaproponowała udział w nowym projekcie - Przystanek Piekuś, gdzie obecnie pracuję jako Manager obiektu. Dzięki szansie i zaufaniu, mogę w pełni realizować się i spełniać zawodowo. Dziś do moich obowiązków należy prowadzenie piekarni, cukierni, restauracji i strefy drive. Dbam również o ekspozycję towaru, jakość sprzedawanego asortymentu oraz nadzór nad dwudziestoosobową grupa młodych ludzi. W Piekusiu cenie możliwość rozwoju i stabilność. Firma zapewnia benefity, bogaty pakiet socjalny oraz co najważniejsze miłą i przyjazną atmosferę.”

Iza,
Manager obiektu Przystanek Piekuś przy ul. Watzenrodego 2 w Toruniu
#piekuśtoMY #ludziepiekusia
 

„Jestem Bartek i aktualnie studiuje w Toruniu oraz pracuje na stanowisku Kelner/ Barman w Przystanku Piekuś. Uwielbiam swoja pracę za ciągły kontakt z nowymi ludźmi oraz  poznawanie nowych smaków wyśmienitych potraw, które podaje. Dzięki pracy tutaj mogę nie tylko wykonywać pracę, która sprawia mi satysfakcje, poznawać i współpracować ze świetnymi ludźmi ale również znajdować czas na naukę i studia co jest dla mnie bardzo ważne. Polecam pracę w Piekusiu i zapraszam wszystkich do naszego teamu😊  Mam nadzieje do zobaczenia niebawem!”

Bartek,
Kelner/Barman w Przystanek Piekuś przy ul. Watzenrodego 2 w Toruniu
#piekuśtoMY #ludziepiekusia
 

„Moja historia z Piekusiem zaczęła się niespełna rok temu. Odeszłam z poprzedniej firmy, ponieważ czułam się wypalona. Nic mnie nie motywowało, nie dawało tzw. pozytywnego kopa. Szukałam pracy, z której będę czerpała satysfakcję, do której będę szła z uśmiechem. Dzięki pracy w Piekusiu poznałam grono wspaniałych osób, z którymi doskonale się uzupełniamy. Ponadto lubię kontakt z klientem, a ta  praca mi to umożliwia. Do moich obowiązków należy m.in właściwa ekspozycja i sprzedaż produktów, polecanie ich, przygotowywanie pysznych kanapek, sałatek, a także drożdżówek, których zapach unosi się w całej piekarni. Lubię swoją pracę, ponieważ nie jest monotonna. Jeśli ktoś z załogi ma problem, kłopot przełożeni starają się mu pomóc,  służą radą. W swojej firmie cenię to, że dba o pracownika również pod względem finansowym. Czuję, że jestem doceniana, a to powoduje, że z chęcią wywiązuję się  z powierzonych mi obowiązków. Dodatkowym atutem mojej firmy jest to, że organizuje różne konkursy nie tylko dla klienta, ale także dla pracownika. Pracy w firmie Piekuś nie zamieniłabym na żadną inną.”

Ania,
Kasjer-Sprzedawca w Przystanek Piekuś przy ul. Watzenrodego 2 w Toruniu
#piekuśtoMY #ludziepiekusia
 

„Jak to się stało, że zostałem kucharzem? Byłem jeszcze młody, miałem zaledwie 10 lat kiedy rozpocząłem swoja przygodę z gastronomią. Pamiętam kiedy dostałem od mamy pierwsza książkę kucharską ;) była książka kucharska Kubusia Puchatka. Obecnie mam już osiemnastoletnie doświadczenie w tej branży, zaczynając od zmywaka przez kelnera, barmana, kucharza aż do pozycji szefa kuchni. Teraz dziele się swoją pasją do gotowania w Przystanku Piekuś.  W miejscu, które od samego początku skradło mi serce! Połączenie piekarni, cukierni i restauracji było pionierskim pomysłem w moim rodzinnym mieście, dlatego bez zastanowienia zgodziłem się na współpracę. W dodatku kuchnia włoska, która jest mi najbliższa i piec opalany drewnem, na którym nie raz miałem okazje pracować. Piekuś bardzo jasno przedstawiła plan rozwoju firmy więc nie miałem żadnych wątpliwości co do chęci udziału w tym rozwojowym projekcie. Bardzo się cieszę z obecnej współpracy. Otaczają mnie ludzie życzliwi i profesjonalni, kadra menedżerska zawsze chętna do pomocy. Warunki pracy i estetyka zakładu jest również na wysokim poziomie, co przekłada się na pozytywną atmosferę, która panuje podczas pracy.  Wszyscy czują się u nas swobodnie, jak w domu, a otwarta kuchnia dodaje uroku i pogłębia zaufanie naszych gości. Polecam wszystkim Przystanek Piekuś!”

Radek
Szef Kuchni  w Przystanek Piekuś przy ul. Watzenrodego 2 w Toruniu
#piekuśtoMY #ludziepiekusia


Jeżeli uważasz, że Piekuś jest idealnym miejscem dla Ciebie - Dołącz do nas i napisz swoją własną historię!

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (3)