Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

Phytopharm Klęka S.A.

Klęka 1
63-040 Nowe Miasto n. Wartą
wielkopolskie, Polska
Telefon: 61 286 80 00
Fax: 61 286 85 29
[email protected]

phytopharm.pl

NIP: 786 00 05 532

Jesteśmy nowoczesną firmą farmaceutyczną, wytwarzającą substancje czynne oraz ekstrakty roślinne do produkcji leków i suplementów diety, także gotowe produkty, tworzone przede wszystkim w oparciu o składniki pochodzenia naturalnego.

Nasza firma wchodzi w skład holdingu The Nature Network®, który jest światowym liderem w zakresie pozyskiwania surowców roślinnych, ich uszlachetnianiu do najwyższej jakości półproduktów i wyrobów gotowych.

Posiadamy własne laboratorium badań i rozwoju oraz laboratorium kontroli jakości. Nasze produkty od lat cieszą się zaufaniem konsumentów, farmaceutów oraz lekarzy. Wiele z nich zajmuje wiodące pozycje w swoich kategoriach terapeutycznych.

Jako firma świadczymy również szeroki zakres usług w sektorze B2B, w tym: produkcję kontraktową, rozwój produktów oraz udzielanie licencji na produkty własne z pełną dokumentacją rejestracyjną. Kilkudziesięcioletnie doświadczenie, nowoczesny zakład produkcyjny, standardy GMP oraz ISO sprawiają, że Phytopharm Kleka S.A. jest niezawodnym partnerem.

Dbamy o naszych pracowników.

Wierzymy, że nasz sukces to ludzie – ich wiedza, doświadczenie a także kreatywność i zaangażowanie. Budując Zespół, stawiamy na ducha współpracy.

Zapraszamy do Phytopharm.

Nasze wartości

Co oferujemy naszym pracownikom

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (4)